{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 174335

هدفمندی مبارزه با فقر در انواع مختلف

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا پایان امسال دو سبد غذایی دیگر برای زنان باردار و کودکان دچار سوء تغذیه تخصیص می یابد.

'علی ربیعی' روز پنجشنبه در اهواز،با اشاره به هدفمند کردن مبارزه با فقر در انواع مختلف و تمرکز بر حمایت بر روی گروههای هدف تاکید کرد.به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، وی با اشاره به طرح تحول سلامت و مشکلات پیش آمده در خصوص این طرح افزود: تلاش می شود که منابع و مصارف بیمه ها و رفع مشکلات بیمه ها هر چه سریعتر انجام شود.

به گفته وی، با رفع مشکلات بیمه ها مردم هر چه بیشتر از خدمات حوزه بیمه ها بهره مند خواهند شد .

وزیر تعاون ؛ کار و رفاه اجتماعی همچنین در خصوص سازمانهای بیمه گر و ستادهای بیمه ها در استان برای استاندارسازی اقدامات تاکید کرد.

این مسئول در خصوص مبارزه با فقر غذایی یاد آور شد: امسال بیش از ١٠ میلیون سبد غذایی بین خانوارهایی که دارای سوءتغذیه هستند، توزیع شد.

ربیعی در مورد تمرکز سیاست های مسکن حمایتی گفت:امسال تلاش بسیاری برای اتمام مسکن مهر انجام شد.همچنین برنامه ریزی برای مسکن حمایتی با گروههای هدف صورت گرفته است.

وی همچنین در خصوص کودکانی که در استان خوزستان دو زبانه هستند یادآور شد:آموزش و پرورش باید شرایطی فراهم کند که این کودکان از تحصیل بازنمانند.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی برای افتتاح و کلنگ زنی چند طرح و همچنین دیدارهای مردمی به مدت دو روز به استان خوزستان سفر کرده است.

عملیات اجرایی ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان اندیمشک امروز(پنجشنبه) با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی آغاز می شود.

همچنین با حضور ربیعی، استخر کارگران اندیمشک امروز(پنجشنبه)افتتاح می شود.این استخر در مساحت 2 هزار و 200 متر مربع در 2 مرحله با اعتبار کلی 23 میلیارد ریال ساخته شده است.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۰

  تا قبل از انتخابات یا بعدش

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بامزه بود کلی خندیدم

 • ایرانی 2
  ۰ ۰

  ... یک سف چند هزار نفری مردم رو برای 10 تا تخم مرغ و چند کیلیو گوشت و برنج یک روز معطل می کنید واقعا شما شخصیت افزاد کم در آمد توی ایران رو زیر سوال می برید یک سری به کشورهای اطراف حاشیه خلیج فارس بزنید هر چند جمعیتشون از ما کمتر هست ولی ما به اندازه 8 کشور از خلیج فارس سهم داریم یک طرف دریای خلیج فارس و عمان ما هستیم و یک طرف دیگرش 8 کشور عربی ببینید اونها چطور زندگی می کنن

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری