{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 174220

۲۸هزار واحد مسکن مهر به بهره برداری می‌رسد

وزیر راه و شهرسازی از افتتاح پروژه های متعددی در حوزه های مسکن، حمل و نقل ریلی، هوایی، آزاد راه ها و نوسازی ناوگان خبر داد و گفت: ۲۸ هزار واحد مسکن مهر به بهره برداری می رسد.

عباس آخوندی روز چهارشنبه پس از جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: همچنین طرح های حمل و نقل ریلی ، آزاد راه ها و نوسازی ناوگان هوایی که دو فروند هواپیمای دیگر نیز در اسفندماه سال جاری به کشور وارد خواهد شد، جزو این طرح ها است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، وی ادامه داد: در حوزه ریلی چهار خطه کردن مسیر تهران- کرج و سه خطه کردن تهران به گرمسار از دیگر پروژه های این ایام است.

وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: در حوزه جاده ای نیز در استان ها پروژه های متعددی افتتاح خواهد شد و 200 کیلومتر پروژه جاده ای در خراسان جنوبی به بهره برداری خواهد رسید.

آخوندی در خصوص حضور هیات فرانسوی و تفاهمات صورت گرفته نیز گفت: عمده پیگیری ها با این هیات مربوط به توافقات قبلی بوده است و در زمینه موضوع سرمایه گذاری فرانسه به کمک ایران، تبادل نظر شد.

وی افزود: فراخوانی به منظور ایجاد ترمینال 25 میلیون نفری در فرودگاه امام خمینی(ره) از یک ماه گذشته صورت گرفت. کشورهای مختلف شرکت کردند که کار به بهترین پیشنهاد واگذار خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی درباره استیضاح نیز گفت: این مساله را از مجلس بپرسید.

آخوندی در خصوص اینکه آیا به کمیسیون عمران مجلس دعوت شده بود یا خیر گفت: در این زمینه بیانیه داده شده است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۴ ۰

    بعيد بنظر ميرسد!!!!!!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری