کد خبر 495620

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

کدام نمادهای بورس امروز صف خرید است؟ (۹۹/۱۰/۱۶)

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود دو هزار و ۸۹۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش هزار و ۹۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به حدود هزار و ۸۰۰میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت از معاملات بورس امروز بیشترین تقاضا در صفوف خرید چخزر، کوثر و اوان به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام صنایع چوب خزر کاسپین ۲۵۰میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش خودکفا، گدنا و گشان در نوبت انتظار است. ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۹۲۰میلیارد تومان (۳۲درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۸۷۰میلیارد تومان (۸۰درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۷۷نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۳نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف صنایع چوب خزر کاسپین به ۳۴درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

بورس امروز

«محصولات چوبی» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای ۲۶۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «بیمه‌ و صندوق ‌بازنشستگی» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۲۱۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «هتل و رستوران» با فشار فروش ۲۱۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۳درصد از سه هزار و ۹۷۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار و ۴۸۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۱۴درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هفت هزار و ۴۵۰میلیارد تومان خواهد رسید.

بورس امروز

بیشتر بخوانید
ارسال نظر