کد خبر 488785

بوستر پمپ را از آوین پمپ بخرید

شرکت آوین پمپ دارای کارگاه تولیدی ساخت انواع بوستر پمپ هوشمند آبرسانی و بوستر پمپ آتش نشانی و آبیاری می باشد.

شرکت آوین پمپ در راستای همکاری هرچه بهتر و بیشتر با مشتریان خود موفق به اخذ بیش از 17 نمایندگی رسمی فروش یا عاملیت فروش برترین برندهای پمپ و تجهیزات استخری موجود در بازار ایران نظیر : لوارا ایتالیا، پنتاکس ایتالیا، ابارا ایتالیا، سیلند ایتالیا، کالپدا و پدرولو ایتالیا ، گراندفوس دانمارک ، پمپیران تبریز، نوید موتور ، بهار پمپ ، آبروان ، رایان پمپ و همچنین تجهیزات استخری نظیر هایوارد آمریکا ، آی ام ال IML اسپانیا ، ایماکس استرالیا، هایپرپول چین، هلو فنلاند را کسب کند.

کلیه محصولات شرکت آوین پمپ با ضمانت اصالت کالا و گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر شرکتی ارائه می گردد.

بوستر پمپ آب

15

به مجموع یک یا چند پمپ آب که به صورت موازی به وسیله کلکتور و اتصالات به یکدیگر متصل می شوند پکیج بوستر پمپ آب گفته می شود، بوستر پمپ شامل دو یا چند پمپ آب می باشد که برای افزایش و حفظ فشار آب به کار می رود . بوستر پمپ ها اغلب مواقع برای مصارفی استفاده می شوند که جریان آب به صورت ناپایدار و متغیر است و در زمان مصرف واحدها میزان فشار آب به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا می کند . به بیان ساده تر در بعضی از ساختمانها تعداد واحد ها و تعداد طبقات زیاد هست و آب شهری جوابگو نیاز مصرفی نیست، به همین خاطر از بوستر پمپ جهت تامین فشار استفاده می کنند.

مزایای استفاده از  بوستر پمپ آب :

از عمده مزایای بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- کاهش مصرف انرژی.

2- کاهش استهلاک کوپلینگ و قطعات متحرک الکتروپمپ ها.

3- تغییر دور پمپ ها به وسیله اینورتر متعاقبا باعث کاهش میزان صدای بوستر پمپ آب ، کاهش استهلاک سیستم لوله کشی ساختمان می شود.

4- حذف ضربه قوچ در شبکه مصرفی به علت خاموش و روشن نشدن آنی الکتروپمپ ها.

5- پمپاژ آب برحسب نیاز مصرفی واحدها.

6- وجود پمپ رزرو و عدم قطعی آب در مواقع سرویس و تعمیر پمپ آب در حال کار.

7- قابلیت سرویس بوستر پمپ در حین کار.

8- هزینه تعمیر و نگهداری پایین.

بوستر پمپ آوین پمپ با چه برندهای پمپ آب طراحی و تولید می شود؟

شرکت آوین پمپ، بوستر پمپ آبرسانی و بوستر پمپ آتش نشانی را با توجه به اولویت مدنظر خریدار از بین نمایندگی و عاملیت های کسب شده نظیر لوارا ایتالیا، پنتاکس ایتالیا، ابارا ایتالیا، سیلند ایتالیا، کالپدا و پدرولو ایتالیا ، گراندفوس دانمارک ، پمپیران تبریز، نوید موتور ایران، بهار پمپ ، آبروان ، رایان پمپ  انتخاب نموده و پس از ساخت بوستر و تولید بوستر پمپ به خریدار ارائه می نماید. براساس نیاز مشتری بوستر پمپ مورد نیاز طراحی و تولید می شود و با توجه به همان نیاز پمپ آب لازم برای آن بوستر پمپ انتخاب می شود و لوازم و اجزای تشکیل دهنده بوستر پمپ آب نیز طبق همان نیاز انتخاب می شود.

بر این اساس بوستر پمپ ها با برندهای مختلفی طراحی و تولید  می شود . مانند :

بوستر پمپ لوارا ،‌بوستر پمپ ابارا ، بوستر پمپ پمپیران ، بوسترپمپ گراندفوس ، بوستر پمپ کالپدا ، بوستر پمپ نوید موتور ، بوستر پمپ پنتاکس و...

انواع بوستر پمپ

بوستر پمپ از نظر ساختار و نوع کاربرد دارای سه دسته کلی می باشد:

بوستر پمپ آبرسانی

بوستر پمپ آتش نشانی

16

بوستر پمپ آبیاری

به بوستر پمپ آبرسانی بوستر پمپ دور متغیر نیز گفته می شود که با توجه به اینورتر استفاده شده در آن دور موتور متغیر خواهد بود. مانند بوستر پمپ آبرسانی طبقاتی افقی ،‌بوستر پمپ آبرسانی طبقاتی عمودی ،‌بوستر پمپ آبرسانی تک پروانه

 بوستر پمپ آتش نشانی چیست؟

بوسترپمپ دور ثابت آتش نشانی به سیستمی اطلاق می شود که از هد و دبی بالایی برخوردار می باشد و میتوانند در صورت  بروز حریق در کمترین زمان به بیشترین سرعت و بازدهی ممکن برسد.

بوسترپمپ آتش نشانی میتواند از پمپ های توربینی با محور عمودی (طبقاتی) و یا پمپ های گریز از مرکز ساخته شود، اصول و قواعد انتخاب و ساخت بوسترپمپ آتش نشانی بسیار حائز اهمیت می باشد به همین علت تقسیم بندی آنها بر اساس نوع ساختمان، میزان خطر آتش سوزی می باشد.

برای تامین فشار مصرفی ساختمان از چند مدل بوسترپمپ میتوان استفاده کرد :

1- بوستر پمپ با دبی مجموع پمپ ها: در این حالت همه پمپ ها باهم می توانند آبدهی مورد نیاز سیستم را تامین کنند.

2-بوسترپمپ با دبی مورد نیاز هر پمپ : در این حالت هر پمپ به تنهایی میتواند آبدهی مورد نیاز سیستم را تامین کند.

یکی از قسمت های تشکیل دهنده بوستر پمپ منبع تحت فشار است که در این بخش از مقاله میخواهیم به آن اشاره ای داشته باشیم:

منابع انبساط بسته

17

منبع انبساط بسته یا همان منبع تحت فشار همان طور که از اسم آن مشخص است منبعی است که با  هوای آزاد تبادلی ندارد و فشار موجود در مخزن توسط یک مکانیسم به وسیله بالشتک های هوا و یا گازی مانند ازت تامین می شود. منبع انبساط بسته شامل مخزنی است که در آن بخشی برای قرار گیری یک گاز بی اثر تعبیه شده و در قسمت دیگر بخشی برای وارد شدن آب در حال گردش در سیستم گرمایشی وجود دارد.

به بیان ساده‌تر ساختار منابع انبساط بسته به اینگونه می‌باشد که جداره بیرونی این نوع مخازن از ورق آهنی ساخته می‌شود و در داخل این مخازن از تیوپ استفاده شده که آب به داخل این تیوپ وارد می‌شود و مابین تیوپ و جداره آهنی بوسیله باد یا گاز نیتروژن تحت فشار قرار گرفته می‌شود و وقتی آب پمپاژ شده توسط پمپ آب و یا آب مازاد دیگ به داخل این مخازن جریان می‌یابد منبع تحت فشار آب موجود را ذخیره کرده و درمواقع نیاز همان فشار به سیستم تزریق می‌کند.

از منبع انبساط بسته برای نصب بر روی پمپ‌های آبرسانی، بوستر پمپ آبرسانی، بوستر پمپ آتش‌نشانی نیز استفاده میشود. عموما تیوپ موجود در داخل این مخازن از نوع EPDM  بهداشتی می‌باشد که برای مصارف آب شرب بسیار مناسب است.

وظیفه و مزایای مخزن انبساط بسته برای نصب بر روی پمپ آب و بوستر پمپ :

1-در مصارف آبرسانی وظیفه کاهش تعداد دفعات روشن و خاموش شدن پمپ آب را برعهده دارد.

2-وظیفه حفظ فشار و تثبیت فشار سیستم را بر عهده دارد.

3-وظیفه دفع ضربات روشن و خاموش شدن پمپ آب و لرزش های ناشی از کارکردن پمپ و همچنین جلوگیری از انتقال آن به سیستم لوله‌کشی که به این ضربات، ضربه قوچ نیز می‌گویند.

 وظیفه و مزایای مخزن انبساط بسته برای نصب بر روی سیستم گرمایش ساختمان و دیگ:

1-افزایش فشار در هنگام منقبض شدن آب در سیستم گرمایش

2-دفع افزایش و یا افت فشارهای ناشی از سیرکولاسیون آب گرم در دستگاه‌های پخش کننده گرما

چگونه بوستر پمپ سفارش دهیم:

برای خرید بوستر پمپ آبرسانی و بوستر پمپ آتش نشانی آوین پمپ می توانید با شماره های شرکت آوین پمپ تماس حاصل نمایید و با کارشناسان مجرب آوین پمپ در ارتباط باشید.

کارشناسان ما از شما سوالاتی را خواهند پرسید که به انتخاب هرچه بهتر بوستر پمپ مورد نیاز شما کمک خواهد کرد.

مشاوره رایگان در زمینه انتخاب بوستر پمپ ، خرید انواع  پمپ آب مانند پمپ آب سیرکولاتور، پمپ آب کفکش ، پمپ آب شناور ، پمپ آب کفکش (کف کش) ، پمپ آب لجن کش ، ‌انتخاب چیلر ، خرید تجهیزات استخری مانند فیلترشنی ایماکس، خرید پمپ تصفیه استخری نوید موتور ، پمپ تصفیه استخری ایماکس، خرید انواع منبع تحت فشار مانند منبع تحت فشار زیلمت، منبع پکیجی ، منبع تحت فشار هاماک  و... به شما مشتریان محترم ارائه خواهد کرد.

مهم تر از خرید بوستر پمپ ، انتخاب صحیح پمپ و لوازم مورد نیاز و نصب و راه اندازی بوستر پمپ می باشد که به جرأت می توان گفت که کار هرکسی نیست و کاملا یک کار تخصصی می باشد.

بوستر پمپ تولیدی شرکت آوین پمپ یکی از باکیفیت ترین و کارآمدترین بوستر پمپ موجود می باشد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر