{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 133818

وزیر کار: مدیرعامل جدید فردا معرفی می‌شود

در پی افشای فیش حقوقی نجومی مدیرعامل بانک رفاه کارگران، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز از معرفی مدیرعامل جدید این بانک در روز دوشنبه خبر داد.

علی ربیعی وزیر کار امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره درباره فیش حقوقی مدیرعامل بانک رفاه کارگران اعلام کرد: فردا دوشنبه مدیرعامل جدید این بانک معرفی می‌شود. برخی رسانه‌ها در روزهای اخیر فیش حقوقی نجومی مدیرعامل بانک رفاه کارگران را منتشر کرده بودند. در همین حال، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، جلسه ای با حضور رئیس بازرسی کل کشور، رئیس دیوان محاسبات، رئیس مرکز پژوهش‌ها و رئیس کمیسیون اصل ۹۰، برای بررسی ریشه های حقوق‌های غیرمتعارف برخی مدیران تشکیل داد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، در این جلسه، ابتدا رئیس بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات آخرین گزارش خود را ارائه کردند و رئیس مرکز پژوهش‌ها نیز برخی روش‌های سوء‌استفاده را مطرح کرد. در این جلسه مطرح شد بعضی بانک‌ها و شرکت‌های دولتی، از برخی مفاهیم قانونی برنامه پنج ساله سوء استفاده نموده اند و در مواردی نیز تخلفات آشکاری داشته اند؛ گرچه تعداد موارد تخلف هنوز دقیقا مورد بازرسی قرار نگرفته که باید مشخص شود. علاوه بر این، نیاز به روشن شدن محدوده امر در قانون و همچنین برخورد با متخلفین و بازگشت اموال وجود دارد، همچنین به رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس مأموریت داده شد تا با همکاری اعضای دیگر این جلسه هر چه سریعتر گزارش نهایی را همراه با راهکارهای قانونی ارائه دهند. البته ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور هم با اشاره به وضعیت رسیدگی به فیش های حقوقی نجومی برخی مسئولان گفت: با توجه به مسئولیتی که از سوی رئیس قوه قضاییه به سازمان بازرسی کل کشور داده شد این سازمان گزارشی از وضعیت حقوق ها را آماده کرده است. وی افزود: سه معاونت عملی سازمان بازرسی گزارشی را آماده کرده است که امروز تقدیم سران سه قوه می شود البته این گزارش ها براساس خوداظهاری است که البته صحت آنها بررسی خواهد شد. سراج به گزارش معاونت اقتصادی، فرهنگی و تولیدی سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با حقوق‌های نجومی اشاره و تصریح کرد: معاونت اقتصادی عملکرد سازمان های اقتصادی و معاونت فرهنگی عملکرد مالی و حقوقی سازمان های فرهنگی را بررسی و گزارشی از آن تهیه کردند. وی افزود: گزارش سه معاونت نهایی شده و امروز به سران سه قوه ارسال خواهد شد که در آن میزان و نام دریافتی افراد قید شده است، البته گزارش جامع تر و نهایی تر به زودی آماده می شود.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ول کنین بابا حالا گیرم یه دو تا رو هم که گندش دراومده رو کردید. که چی؟ درست بشو نیست بابا.

 • نریمان
  ۰ ۰

  لطفا حقوق ومزایاوپاداشهای نمایندگان مردم در مجلس اسلامی را هم منتشر کنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  برکناری از سمت چه فایده داره ....باید علاوه بر مجازات ایشون ....کلا از لیست مسؤلین دولتی اسمش خط زد......باید....شغل آزاد راه بندازه.....دزد که شاخ و دم نداره .....دزد رو از این خونه برداری به خونه دیگه بذاری بدتره......

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ازاینجاورش میدارن میزارن جای دیگه،دلتون خوشه برخوردکردید!!؟اگه پولها روپس گرفتیدومجازات شد اونوقت درسته.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  گر حکم شود که مست گیرند در شهر هر آنکه هست گیرند.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  پول های ملت چی میشه؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری