{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 128307

همگامی با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در مسکن

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به تدریج در حال خروج از رکود هستیم و با خروج مسکن از رکود سایر بخش‌های اقتصادی همچون صنایع لوازم خانگی، فولاد و سیمان نیز از رکود خارج خواهند شد، گفت: ما امسال برنامه‌های خروج غیرتورمی مسکن از رکود را همگام با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به پیش می‌بریم.

عباس آخوندی روز گذشته در همایش تبیین برنامه‌های ابلاغی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و استانداران برگزار شد گفت: در سال‌های اخیر کل اقتصاد کشور در رکود بود که به تبع آن بخش مسکن نیز در رکود به سر می‌برد. این بخش در اقتصاد خانوار اهمیت زیادی دارد و شاید مهمترین پس‌انداز هر خانوار تملیک یک واحد مسکونی باشد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اقتصاد، ادامه صحبت‌های آخوندی را که پایگاه وزارت راه و شهرسازی در گزارش خود آورده، می‌توانید در جدول مشاهده کنید:

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  باشه بهش میگم! یعنی الان مسکن راه بیفته کل اقتصاد راه میفته همه هم میان لوازم خونگی ایرانی میخرن؟! مردم میگن ما الان آبمیوه گیری پارس خزر داریم واسه خونه جدیدمون میریم آب مرکبات گیری پارس خزر هم میخریم، تلویزیون پارس داریم یکی هم واسه اتاق بچه میخریم!!

  شما ها چرا نمیفهمید مردم درآمد ندارن، نمیتونن خرج کنن؟ بعد اینا میان میگن بیا وام بگیر مسکن بخر، لوازم خونگی بخر! ...

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مسکن مرد

  • ناشناس
   ۰ ۰

   موافقم مظی مرد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آخه خیره سرتون مگه میشه از رکود خارج شد بدونه تورم؟
  شما تو رکود هم نمیتوانید تورما کنترل کنید.
  انقدر وعده وعید ندید بیاید صادقانه با مردم صحبت کنید تا ماهم برای آینده برنامه ریزی کنیم آخه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  راه خروج از رکود محض مسکن فقط کاهش قیمتهاست . اگر انتظار بر این است که با این قیمتهای کذایی وحبابی رکود ازبین برود باید بدانیم مردم با این در آمد ها توان خرید ندارند بنابرین بجز کاهش قیمت راه دومی پیش رو نمیباشد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بازار مسکن مشتری ندارد

  رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر این که با تحریک تقاضا نمی توان بازار مسکن را از رکود خارج کرد، گفت: بازار مسکن روی لبه تیغه و پرتگاه حرکت می کند که در آن همه فروشنده شده اند و مشتری وجود ندارد.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری