{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 113805

پالایشگاه لاوان که بعد از افزایش ۲۵ درصدی زیان در عملکرد ۹ ماهه خبر مثبتی داده آخرین آمار تولید و فروش را برای دو دوره ۱۰ و یک ماه دی اعلام کرد.

پالایشگاه لاوان در عملکرد 9 ماهه سال جاری زیان هر سهم را با 25 درصد از 884 به 1097 ریال رسانده اما محمد علی اخباری مدیرعامل "شاوان" اخیرا" با اعلام راه اندازی واحد HDS و تولید بنزبن با استاندارد یورو 4 از تعدیل این زیان خبر داده است. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از بورس پرس، این شرکت 114.3 میلیارد تومانی،مرداد سال جاری سود 19 تومانی هر سهم سال مالی گذشته را با زیان 230 تومانی جابجا کرد و باعث نقره داغ شدن سهامداران شده و برای سال مالی هم 495 ریال زیان برای هر سهم پیش بینی کرده است. با این اوصاف پالایشگاه لاوان فرابورسی آخرین وضعیت تولید و فروش را برای دو دوره 10 و یک ماه دی اعلام کرد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دوستان به تیتر اول چهارشنبه 7 بهمن94 دشمن قسم خورده مسکن وحامی چشم وگوش بسته بورس یعنی روزنامه دنیای اقتصاد توجه کنید :
  "روز سه درصدی بورس بازان" !!!!
  منتظر میمانیم تا ببینیم با سقوط 500 واحد امروز بورس فردا چه تیتری خواهد زد ؟ احتمالا تیتراولشان یا رکود مسکن است یا دستگیری اراذل واوباش مازندران !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خبربسیاربدبرای بورسی ها :
  بانک جهانی پیش‌بینی قیمت نفت را 14 دلار کاهش داد!!!!!!!!!!
  چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۰
  کد مطلب: 304119

  بانک جهانی پیش‌بینی خود در خصوص قیمت نفت خام را در سال 2016 با 14 دلار کاهش به متوسط 37 دلار در هر بشکه تنزل داد.
  به گزارش ایسنا، به نقل از رویترز در دوران عرضه روز‌افزون نفت خام و چشم‌انداز ضعیف تقاضا از سوی بازار‌های نوظهور بانک جهانی پیش‌بینی خود در خصوص قیمت نفت خام در سال 2016 را 14 دلار کاهش داد و به متوسط 37 دلار در هر بشکه رساند.
  براساس این گزارش، قیمت نفت در سال 2016 پس از کاهش 47 درصدی در سال گذشته میلادی 27 درصد دیگر کاهش خواهد یافت.!!!!!!!!!!!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری