{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}

مدیر کل امور اداری وزارت آموزش و پرورش از مکاتبه با سازمان اداری و استخدامی برای سهمیه آزمون استخدامی جدید این وزارتخانه خبر داد.

 

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، یارمحمد حسین‌بُر مدیر کل امور اداری وزارت آموزش و پرورش در خصوص آزمون استخدامی جدید این وزارتخانه اظهار کرد: ما هر سال برای تعیین سهمیه استخدامی وزارت آموزش و پرورش با سازمان اداری و استخدامی مکاتبه می‌کنیم و بر اساس سهمیه‌ای که آنها اختصاص می‌دهند در آزمون‌ها شرکت می‌کنیم.

وی ادامه داد: برای سال آینده نیز کمتر از یک ماه پیش مکاتبه‌ای را با سازمان اداری و استخدامی در خصوص نیازمان انجام دادیم و منتظر هستیم تا آنها بررسی کرده و میزان را به ما اعلام کنند.

مدیر کل امور اداری وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که درخواست شما برای سهمیه آزمون استخدامی سال آینده آموزش و پرورش چقدر است، افزود: اجازه دهید بررسی‌ها انجام شود و پس از تأیید اعلام می‌شود.

حسین‌بُر درباره نتایج آزمون استخدامی امسال آموزش و پرورش نیز گفت: در مرحله بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش افراد هستیم و بعد از آن، نتایج نهایی را به سازمان سنجش اعلام کرده و سپس دوره مهارت آموزی این افراد آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: سهمیه امسال آموزش و پرورش در آزمون استخدامی 18 هزار و 93 نفر است که سه برابر ظرفیت در نظر گرفته شده برای بخش مصاحبه از سوی سازمان سنجش معرفی شدند.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام ای کا ش قانونی را تصویب میشد تا پچه ها ی بازنشسته ها استخدام شوند باتشکر

 • کیمیا کریمی
  ۰ ۰

  چه جور باید ثبت نام کنیم

 • ایوب مذیدی
  ۰ ۰

  سلام شما اول تکلیف نیروهای قردادی مشخص کنید بعد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  شرایطش چیه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آقای وزیر محترم آموزش و پرورش. چرا معلمان مدارس غیر دولتی روستاهای شهرستان ملکان استان آذربایجان‌شرقی بعنوان حق التدریسی استخدام نمیکنید.بیمه دارند.5سال به بالا سابقه کار دارند.

 • Peyman
  ۰ ۰

  مسئول زحمت کش فقط آقای حسین بر .🤞

 • زری
  ۰ ۰

  سلام توروخداازرشته مدیریت هم معلم بگیرین

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ای دروغگوهای پول پرست، اگه کمبود نیرو دارید چرا پس ورودی های 88 و 89 دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی رو استخدام نکردید و گفتید مازاد نیرو داریم؟ چقدر تو این آزمونهای استخدامی پول هست. واقعا متاسفم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری