تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
گزارش امروز بازار؛

ثبات قیمتی دلار در بازار آزاد

دلار آزاد امروز با حدود ۱۵۰ تومان کاهش قیمت، وارد کانال ۲۶هزارتومان شد و در این ساعت از معاملات با قیمت ۲۶هزار و ۹۰۰ تومان معامله می‌شود. از هفته گذشته تاکنون قیمت این اسکناس با نوساناتی که تجربه کرد در کانال ۲۶ و ۲۷هزارتومان متغیر بوده است.

اقتصاد آنلاین - پانیذ رحیمی؛ از ابتدای سال جدید تاکنون نرخ دلار با نوسانات اندکی همراه بوده است؛ گاهی روزها بازار با ثبات نسبی همراه بود اما بعضی روزها اندکی نوسان را تجربه می‌کرد.

بازار ارز آخرین روز معاملاتی هفته گذشته را با ثبات نسبی به پایان برد اما امروز دلار آزاد معاملات را با قیمت ۲۷هزار و ۵۰ تومان آغاز کرد که نسبت به آخرین معاملات هفته گذشته، تغییر زیادی نداشت. اما در ادامه معاملات، دلار آزاد بار دیگر به کانال ۲۶هزارتومان بازگشت و تا لحظه نگارش این گزارش با قیمت ۲۶هزار و ۹۰۰تومان معامله می شود که نسبت به روز پنجشنبه کاهش ۱۵۰تومانی را نشان می‌دهد.

کانون صرافان نیز دلار را ۲۵هزار و ۲۱۲ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ۴۹۲ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. کانون صرافان روز پنجشنبه هفته گذشته قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۱۰۷ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ۴۰۷ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز افزایش حدود ۱۰۰تومانی را نشان می‌دهد.

یورو نیز در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۴۷۰ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۶۸۴ تومان برای فروش قیمت خورده است. روز چهارشنبه یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۲۸۲ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۶۸۲ تومان برای فروش قیمت خورده بود که افزایش حدود ۲۰۰تومانی را در قیمت این اسکناس نشان می‌دهد

 همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۲۳۶ تومان برای فروش و ۲۴هزار و ۹۸۵ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز پنجشنبه دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ۲۷۷ تومان برای فروش و ۲۵ هزار و ۲۵ تومان برای خرید قیمت خورده بود که حدود ۴۰تومان کاهش را نشان می‌دهد.

یورو نیز در این صرافی،  ۲۸هزار و ۵۲۷ تومان برای فروش و ۲۸ هزار و ۲۴۴ تومان برای خرید قیمت خورده است. روز پنجشنبه یورو در تابلوی این صرافی با قیمت ۲۸ هزار و ۵۴۲ تومان برای فروش و ۲۸ هزار و ۲۵۸ تومان برای خرید نمایان شده بود که کاهش قیمت اندکی را نشان می‌دهد.

این مطلب برایم مفید است
۱۲ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها