{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 141105

تعدا زخمی ها به ۴۵ نفر رسید

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از برخورد دو دستگاه اتوبوس بین شهری در بزرگراه کرج و کشته شدن سه نفر وزخمی شدن ۴۵ نفر دیگر خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت 7 و 15 دقیقه امروز برخورد دو دستگاه خودرو در غرب به شرق بزرگراه کرج، چهارراه ایران خودرو حوالی شهرک پیکان‌شهر به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران 4 ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد ترافیک سنگینی در این بزرگراه وجود دارد و دو دستگاه اتوبوس بین‌شهری نیز به شدت به یکدیگر برخورد کرده و تعدادی از اتوبوس‌ها خارج و تعداد دیگری محبوس بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: در این حادثه سه نفر شامل یک مرد، یک زن و یک نوجوان جان خود را از دست دادند و 45 نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

همچنین سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران افزود: عوامل آتش‌نشانی همزمان با ایمن‌سازی محل حادثه برخورد دو دستگاه اتوبوس در آزادراه تهران - کرج، عملیات نجات را نیز آغاز کرده و 20 نفر را که مصدوم شده و درون کابین دو اتوبوس گرفتار شده بودند، نجات دادند. برخی دیگر از مسافران این اتوبوس نیز پیش از رسیدن عوامل امدادی از اتوبوس خارج شدند و سه نفر کشته این حادثه شامل یک نوزاد، یک آقا و یک خانم هستند.

 

 

 

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۳ ۱

    این تصادفات در عقب مانده ترین کشور جهان دور از انتظار نیست. پس پلیس راهور در این مملکت چکاره است. آیا کار پلیس راهور فقط دستکار چراغهای راهنمایی شهری برای گرفتن جریمه 2000000 ریالی است و در خارج شهرها حضور ندارد؟؟؟؟