تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
یک منبع آگاه خبر داد؛

بازداشت نایب رییس فدراسیون فوتبال در ارتباط با «کینگ مانی»

یک منبع آگاه از بازداشت نایب رییس فدراسیون فوتبال توسط وزارت اطلاعات در خصوص پرونده کلاهبرداری رمزارز کینگ مانی خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صداوسیما، این منبع آگاه گفت: در ادامه برخورد با متهمان پرونده کثیرالشاکی رمزارز کینگ مانی، نایب رییس فدراسیون فوتبال نیز امروز بازداشت و روانه زندان شد.

وی افزود: پیش از این آقای «ف.ق» متهم ردیف اول و همسر نایب رییس فدراسیون فوتبال در این پرونده کلاهبرداری نیز بازداشت و با قرار وثیقه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی روانه زندان شده است.

این منبع آگاه با اعلام اینکه تاکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر از مالباختگان در این پرونده کلاهبرداری ثبت شکایت کرده‌اند، تصریح کرد: پرونده رمز‌ارز کینگ مانی بزرگ‌ترین پرونده کلاهبرداری در حوزه ارز‌های دیجیتال است و چندین هزار میلیارد تومان از شهروندان کلاهبرداری شده و مطالبات شاکیان در حال رسیدگی کارشناسی است.

وی درباره نحوه این کلاهبرداری گفت: این کلاهبرداری سازمان‌یافته توسط یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای شناخته‌شده در سطح کشور و در قالب رمزارز کینگ مانی صورت گرفته است.

این منبع آگاه گفت: گردانندگان رمزارز کینگ مانی با ایجاد نوسانات قیمتی بصورت ساختگی و غیرواقعی، اشتیاق و رغبت مضاعفی در اعضای شرکت بازاریابی برای سرمایه‌گذاری بیشتر بوجود آوردند تا آنجا که قیمت هر واحد کینگ‌مانی در چند ماه بصورت غیر واقعی و تنها در شبکه از ۴ یورو به چندین هزار یورو افزایش یافت.

وی تاکید کرد: رسیدگی به این پرونده ا‌دامه دارد.

حجم ویدیو: 4.08M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
این مطلب برایم مفید است
۷ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها