معاون فناوری اطلاعات سمات؛

سود سهام عدالت جاماندگان تا پایان تیرماه واریز می شود

معاون فناوری اطلاعات شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت: تاکنون از قریب به یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر از سهامداران سهام عدالت، اطلاعات معتبر به ویژه شماره شبای معتبر نداریم تا بتوانیم سودی برایشان واریز کنیم.

سود سهام عدالت جاماندگان تا پایان تیرماه واریز می شود

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ حسنلو گفت: شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در انتهای سال ۹۹ و انتهای سال ۱۴۰۰ سود عملکرد مربوط به سال‌های ۹۸ و ۹۹ شرکت‌های سرمایه‌پذیر سهام عدالت را برای دارندگان این سهام واریز کرده است.

به گفته او نزدیک به دو میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از این افراد در قید حیات هستند، ولی شماره شبای معتبر از آن‌ها وجود نداشته که بتوان سود را برای آنان واریز کرد. طی یک مرحله واریزی که در خرداد امسال انجام شد حدود ۲۰۰ هزار نفر از این افراد شناساسی و واریز برای آن صورت گرفت و هم اکنون قریب به یک میلیون و ۹۰۰ هزار  نفر از سهامداران  عدالت هستند که تاکنون اطلاعات معتبری  از آنها نداریم.

حسنلو می‌گوید سهامداران می‌توانند در سامانه جامع اطلاعات مشتریان سجام ثبت نام و بعد از آن احراز هویت کنند تا پس از راستی آزمایی اطلاعات، امکان واریز سود فراهم شود. مبلغ سود سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی مربوط به عملکرد سال سال ۹۸ حدود ۱۹۰ هزار تومان و برای عملکرد سال ۹۹ حدود ۵۸۲ هزار تومان است. مهم‌ترین دلایلی که شرکت سپرده‌گذاری نتوانسته این سود‌ها را به حساب سهامداران واریز کند، بسته بودن حساب افراد، حساب مشترک و بلند مدت مدت بودن حسا ب آن‌ها بوده است.

پیش از این گفته شده بود سود سهام عدالت برای جاماندگان که فرآیند اصلاح اطلاعات خود را انجام داده اند تا پایان تیر واریز خواهد شد.

حجم ویدیو: 12.57M | مدت زمان ویدیو: 00:02:16
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خاک تو سرتون با این وعده های الکی روز که میشه میگید تا پایان امشب سهام عدالت واریز میشه شب که میشه میگید تا پایان تیرماه

 • حلیمه صفری
  ۰ ۰

  سلام واسه منو سود سهام کی واریز میشه اینقدر مردم بادروغهاتون وعده ندهید دلخوشیشون همینا هستن

 • سلام ببخشید ما اصلا ثبت نام نکردیم نمیدونم چکار کنیم
  ۰ ۰

  ما میتمری بگیرهم هستیم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام درخواست وام دویست میلون کردم بیکار هست شقل گذار بانک ملت سر خانواده هست

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام درخواست وام دویست میلون کردم بیکار هست شقل گذار بانک ملت سر خانواده هست

آخرین خبر ها