اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام (۲۰اسفند)/ صدرنشینان ارزش معاملات پابرجا ماندند

امروز معامله‌گرها ۳۵۰میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فرآورده‌های نفتی تعلق داشت و ۳.۴درصد از کل سهام کابل البرز معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود سه هزار و ۷۲۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «برکت»، «شپنا»، «شبندر»، «شستا» و «فولاد» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در آخرین روز هفته معادل ۳۵۰میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت دست به دست شد، پالایش نفت اصفان پس از معاملاتی به ارزش ۳۰۰میلیارد تومان دوم شد و سهام پالایش نفت بندر عباس نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فرآورده‌های نفتی» تعلق داشت به طوری که ۶۰۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «مواد و محصولات دارویی» با معاملات ۳۹۰میلیارد تومانی دوم شد و «محصولات شیمیایی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۳.۴درصد از کل سهام کابل البرز (بالبر) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۳۹.۱درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۶سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۱۸نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 99.12.20

رتبه بندی ارزش معاملات 99.12.20

بیشتر بخوانید
ارسال نظر