مدیرکل امور اقتصادی و دارایی تهران خبر داد؛

امکان دریافت سود سهام فقط با ثبت نام در سامانه سجام

بهروزی گفت: اواخر بهمن مجمع‌ شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت برگزار می‌شود و افراد تا آن روز می‌توانند در سجام ثبت نام کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، واقف بهروزی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران با حضور در شبکه خبر اظهار کرد: آزادسازی سهام عدالت هم اکنون در دستور کار است و تا اواخر بهمن مجمع‌ شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت برگزار خواهد شد و تا یک ساعت پیش از برگزاری این مجمع، متقاضیان فرصت دارند تا در سامانه سجام ثبت نام کنند. 
او افزود: از ۴۹ میلیون نفر دارای سهام عدالت در کشور، ۳۰ میلیون نفر روش غیر مستقیم را انتخاب کردند و به عنوان سهام دار شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت استان‌ها محسوب می‌شوند که این افراد دو حق بسیار اساسی و مهم در این خصوص دارند.
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران بیان کرد: استفاده از سود سهام‌های عدالت و شرکت در تصمیم گیری‌های شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان‌ها از مزایای روش غیر مستقیم است. بنابراین این افراد هم سود سهام خود را دریافت می‌کنند و هم در مدیریت غیر مستقیم این شرکت‌ها نقش خواهند داشت.
بهروزی ادامه داد: تمام سهام داران برای دریافت سود سهام عدالت باید در سامانه سجام ثبت نام کنند، در غیر این صورت هیچ سودی به فرد سهام دار تعلق نمی‌گیرد.
او تصریح کرد: همچنین از افرادی که دانش و اطلاعات کافی در زمینه بازار بورس دارند و علاقه‌مند به این حوزه هستند دعوت می‌کنیم تا در انتخابات شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت استان‌ها حضور پیدا کنند و در صورت رای آوردن، به این شرکت‌ها ورود کنند.
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران ابراز کرد: لازمه این کار این است که متقاضیان باید در سامانه ثبت نام کنند، البته شرایط خاص و حساسی برای متقاضیان در نظر گرفته نمی‌شود.
به گفته بهروزی؛ متقاضیان تا روز چهارشنبه مهلت دارند تا در سامانه ثبت نام کنند.
حجم ویدیو: 1.49M | مدت زمان ویدیو: 00:00:49
بیشتر بخوانید
ارسال نظر