کد خبر 462401

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

چه خبر از صف‌های خریدوفروش امروز بورس؟

در ساعت ۹:۵۵ از معملات امروز بورس تهران، جمع صف‌های خرید حدود پنج هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۶ هزار و ۳۲۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به هزار و ۲۲۰ میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید فملی، شپنا و فولاد به چشم می‌خورد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش آریان، وملی و وآیند در نوبت انتظار است به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری پارس آریان ۹۷۰ میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد.

 

صفهای خرید و فروش بورس 99.6.4

به گزارش اقتصاد آنلاین، ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان (۶۲ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر سه هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان (۵۹ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۵۹ نماد و حجم صف‌های فروش در ۷۸ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف بهساز کاشانه تهران (ثبهساز) به ۴.۵ درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

"فرآورده‌های نفتی" محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای هزار میلیارد تومان است و پس از آن گروه "فلزات اساسی" قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۹۴۰ میلیارد تومان می‌شود. از سویی دیگر گروه "سرمایه‌گذاری‌ها" با فشار فروش ۹۵۰ میلیارد تومانی همراه است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری