کد خبر 454929

ارزش سهام عدالت کم می‌شود؟!

ارزش سهم عدالت در هفته گذشته تنها ۲.۳ درصد افزایش یافت.

به گزارش اقتصادآنلاین، ارزش برگه ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت در پایان معاملات هفته جاری به ۱۹میلیون و ۶۳۴هزار و ۵۴۸تومان رسید و سود ۴۵۰هزار تومانی عاید سهامداران شد.

در ابتدای معاملات هفته جاری ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی 19 میلیون و 184 هزار و 457 تومان اعلام شده بود که بر این اساس طی معاملات این هفته 2.3 درصد سود معادل 450 هزار و 91 تومان عاید سهامداران عدالت شده است. در هفته پیش از آن سود 13 درصدی عاید سهامداران عدالت شده بود که بر این اساس روند رشد سهام عدالت طی هفته جاری بسیار کند شده است.

 کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن‌ها 532 هزار تومان است در پایان معاملات روز چهارشنبه 1 مرداد ارزش سهام عدالتشان به 19 میلیون و 634 هزار و 548 تومان رسیده است.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • محمد
  ۷ ۰

  کارگزاری بانک تجارت چرا الباقی پول سهام عدالت رو پرداخت نمی کنید نزدیک 2ماه شده پس اشکال از خودتان است اگر واقعاً احتیاج به فروش نبود آیا کسی این سهام باارزش را می فروخت پس شما هم هر چه زودتر تسویه کامل را پرداخت کنید ومردم را اذیت نکنید

 • ناشناس
  ۲ ۰

  چرا بانک مسکن ۳۰ درصد سهام را پرداخت نمیکند خسته شدیم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  می ونید گرسنگی یعنی چی اجاره نداشتن یعنی چی می دونید وقتی دوتا سیب زمینی نداری برای بچهات شام درست کنی نگید چرا برای فروش عجله مز کنید

 • سمیه
  ۰ ۰

  توروخدا پولمونو بریزانک انصار ازسرشکم سیری ک نفروختم.....

 • Amin
  ۰ ۰

  واقعا خجالت اوره و کسی هم نیس به داد مردم برسه.۶ هزار تومن و ۳۰ هزار تومن واریز میکنن.خجالت اینه کار مسولین

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری