کد خبر 449180

شرایط ثبت نام خودرو های گروه بهمن +جزییات

شرایط جدید پیش فروش نقدی اینترنتی، سه محصول وانت کاپرا دوکابین، کارا تک‌کابین و دوکابین ۲۰۰۰سی‌سی ویژه تیر ماه ۹۹ اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، فروش محصولات گروه بهمن فقط به صورت اینترنتی و نقدی با قیمت قطعی و تعداد محدود از ساعت 9صبح روز دوشنبه مورخ نهم تیر ماه تـا زمـان تـکمیـل ظـرفیت انجام می‌شود.

با هدف جلوگیری از ثبت نام خودرو از طریق واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام خودرو برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد. همچنین پرداخت مبلغ خودرو باید براساس قیمت های مندرج در جدول های ذیل انجام شود و عدم پرداخت وجه کامل به منزله انصراف متقاضی از دریافت خودرو تلقی می شود و شانس خرید خودرو نیز در اختیار مشتری جایگزین قرار خواهد گرفت.

در طرح مذکور وانت کارا مورد نظر به فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی جدید همچون تغییرات در طراحی صندلی، سقف کاذب، افزوده شدن قفل مرکزی و... مجهز می باشد.

قابل ‌ذکراست متقاضیان خودرو می توانند برای ثبت نام خودرو و استفاده  از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس های www.iranecar.com و http://Bahman.iranecar.com اقدام  نمایند.

گروه بهمن

گروه بهمن

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    من که فردا میرم ثبت نام کنم.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری