• ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۰۷:۲۵ خودروسازان خارجی صنعت خودروی پاکستان را قبضه کردند

  در ضلع جنوب‌شرقی ایران ٧٠ سال پیش کشوری تأسیس شد که امروزه اغلب ما ایرانیان تصویر مبهمی از آن داریم؛ «پاکستان».

 • ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۰۷:۱۷ صفایی‌فراهانی مطرح کرد

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ششم اعتقاد دارد که اگر دانش لازم در زمینه راه‌اندازی شرکت‌های «جی‌سی» (پیمانکاران عمومی) وجود داشت شاید الان شاهد رکود اینچنینی در زمینه اقتصادی کشور نبودیم.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۴:۳۲ وضعیت قرمز زرشک‌کاران (۱)

  این گفت‌وگویی است در فضای باز. در دل زیباترین و وسیع‌ترین باغ‌های زرشک. در روستای اسفدن. حدود ١٥٠کیلومتر دورتر از بیرجند در خراسان‌جنوبی.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۲:۵۱ در گفت و گو با مهدی پازوکی بیان شد:

  افکار عمومی فراموش نکردند آن زمان که سخن از واریز یارانه، آن‌هم از محل درآمد نفتی به حساب مردم به میان آمد، دولت مهرورز احمدی‌نژاد خطاب به ملت ایران بخصوص طبقه فرودست جامعه مدام می‌گفت: «این حق شماست، ما نفت را به سفره‌های شما می‌آوردیم و شما مردم باید بدانید که پول نفتتان چه می‌شود؟»

 • ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۰۸:۴۹ نایب رییس کمیسیون پول و سرمایه اتاق :

  در دولت گذشته لایحه مبارزه با تامین مالی تروریسم و پولشویی به تصویب رسید و در شورای نگهبان نیز تایید شد و در کل اصلاح شبکه بانکی منوط به عضویت در سازمان گروه ویژه اقدام مالی (FATF) شد ،هم اکنون همکاری بانک‌های ایران با بانک‌های بزرگ بین‌المللی به عضویت درگروه اقدام مالی (FATF) گره خورده است و به گفته کارشناسان با خروج ایران از لیست سیاه «FATF» در اجرای برجام بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۰۸:۴۳ در گفت و گو با داوود هرمیداس باوند بررسی شد :

  محمد بن سلمان، جانشین ولیعهد و وزیر دفاع عربستان در جدیدترین مصاحبه خود با نشریه فارن افرز امریکا به تشریح دیدگاه‌های کشور در خصوص مسائل منطقه‌ای، تنش با تهران و روابط با امریکا پرداخته است.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۰۶:۵۲ تحلیلگر روابط بین‌الملل مطرح کرد:

  سال ٢٠١٦ میلادی هم با تمام فرازونشیب‌هایش به پایان رسید، اما از اواسط سال گذشته میلادی بود که برخی این پرسش را مطرح کردند که «آیا قرار است ٢٠١٦ بدترین سالی باشد که پشت ‌سر می‌گذاریم؟».

 • ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۰۶:۳۹

  در ابتدای هفته گذشته بود که نمایندگان مجلس در ادامه بررسی لایحه برنامه ششم توسعه تصمیم به حذف ماده ۵۳ این لایحه مبنی بر تغییر ساز و کار خوراک پتروشیمی‌ها گرفتند.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۰۶:۳۳ حمید حسینی مطرح کرد

  قیمت نفت در معاملات منتهی به آخرین روز سال ۲۰۱۶ میلادی، افزایش بیش از یک دلاری را به ازای هر بشکه تجربه کرد.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۴:۲۰ در گفت‌وگو با مدیرعامل بیمه ایران مطرح شد؛

  حذف مالیات از حق بیمه‌ها و پیگیری‌ مسوولان در این زمینه، بیمه قهرمانان المپیکی و مشارکت در طرح بیمه بازنشستگی آنها و حفظ اسرار بیمه‌گذاران از جمله محورهای صحبت مدیرعامل بیمه ایران بود.

جستجوی پیشرفته