• ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۱۴:۵۰ یک کارشناس صنعت بیمه در گفت‌وگو با اقتصاد آنلاین:

  یک کارشناس بیمه گفت: علی رغم تشابه زیاد خدمات بانکی و بیمه ای که وجود دارد در قانون مالیات بر ارزش افزوده، خدمات بانکی معاف از مالیات هستند اما کماکان از بیمه ها این مالیات اخذ می‌شود.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۱۴:۳۷ محمد خوش چهره در گفت‌وگو با اقتصاد آنلاین:

  محمد خوش چهره معتقد است: تک نرخی شدن ارز قابلیت اجرایی دارد اما پیش از آن باید مکانیسم اینکه نرخ ارز با چه مکانیسمی تعیین می شود بررسی شود. تکلیف اقتصاد در دولتی بودن یا آزاد بودن معلوم نیست.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۰۷:۵۱ در گفت‌وگو با کارشناسان بررسی شد:

  این روزها خرید هواپیماهای جدید و نوسازی ناوگان هوایی کشور به یکی از مهم‌ترین اخبار هوایی در رسانه‌ها تبدیل شده است اما موضوعی که در کنار خرید هواپیماهای جدید باید به آن اشاره شود ساخت، تکمیل و توسعه فرودگاه‌های کشور است تا بتوانیم ظرفیت‌های لازم برای نشست و برخاست هواپیماهای نو و حتی ایجاد مسیرهای تازه پروازی به این فرودگاه‌های جدید ایجاد کنیم.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۰۷:۵۰ معاون اسبق وزارت امور خارجه تشریح کرد:

  بودن یا نبودن امریکا؛ مساله این است. تا چهار روز دیگر، مذاکرات صلح سوریه این‌بار در آستانه قزاقستان میان معارضان سوری و دولت بشار اسد برگزار خواهد شد.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۰۷:۴۶ بررسی چالش های کارآفرینی در ایران

  سرمایه هرگز ایده را به حرکت در نمی‌آورد بلکه این ایده است که محرک سرمایه است و موفقیت در کسب و کار، با ایده نوآورانه و خلاق که به همراه سرمایه منجر به ارائه محصول جدید در بازار می‌شود.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۰۷:۰۲

  اعداد و ارقام همواره از هر استدلال دیگری گویاتر هستند؛ در مطلب پیش‌رو، بر حسب آمارهای تازه‌ترین گزارش اوپک و 11 گزارش پیشین این سازمان، عملکرد تولید نفت خام ایران در 12 ماه سال 2016 را بررسی کرده شده است.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۰۶:۵۰

  روی کارآمدن ترامپ برای محافل گوناگون خبری و حتی استراتژیسین‌هایی چون کسینجر و فیزیکدانی مانند استیون هاوکینز غیرمترقبه بود، اما مهدی مطهرنیا حداقل بالغ بر ۲۰ روز قبل از انتخابات به‌رغم تمایلش به رئیس‌جمهوری هیلاری، اعلام کرد که ورق برگشته است و امکان پیروزی ترامپ وجود دارد.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۰۸:۳۴ گزارش آکسفام از شکاف عمیق بین فقیر و غنی

  بر اساس گزارش تازه منتشرشده آکسفام که برای نشست آتی سران سیاسی و تجاری جهان در داووس ارائه شده، ثروت هشت مرد با ثروت نیمی از جهان یعنی ٣,٦ میلیارد انسان فقیر برابر است.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۰۸:۰۰ بررسی راهکارهای رفع آلودگی هوا در گفت‌وگو با معصومه ابتکار

  نگاه بخشی به مقوله محیط‌زیست، به‌ویژه وضعیت آلودگی هوا که متغیرهای متعدد و متولیان انبوهی دارد، بزرگ‌ترین عامل قربانی‌شدن مردم در هوای ناسالم است؛ البته آلودگی هوا به دو یا چند وضعیت مختلف اطلاق می‌شود.

 • ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۰۷:۳۷ نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گلایه کرد

  روحانی همیشه آرام بعثه رهبری، گرچه در سفر بود و مجالش برای پاسخگویی اندک، اما وقتی باخبر شد پیگیر صحت گمانه‌زنی‌ها درباره برگزار شدن یا نشدن حج آینده هستیم، فرصتی را برای رفع ابهامات به ما اختصاص داد.

جستجوی پیشرفته