• ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۱۰:۲۱

  سد راه اصلاح‌طلبان در سال‌های اخیر اگرچه بیشتر و بیشتر شد و آنها نسبت به جریان سیاسی رقیب زمین بازی محدودتری برای بازی داشتند اما توانستند گوی سبقت را از رقیب بربایند و حالا دومین انتخاباتی است که رفرمیست‌های سیاسی ایران با اتحاد و انسجام و ضرباهنگی واحد توانسته‌اند از عصر یخبندان سیاست‌ورزی رهایی یابند و با طرحی نو، فصلی جدید را آغاز کنند؛ فصلی که بیش از همه رنگ و بوی دوم خرداد بیست سال پیش را دارد.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۰۸:۵۴ در گفت و گو با علی ربیعی مطرح شد :

  انتخابات ٢٩ اردیبهشت ٩٦، فقط یک انتخابات نبود؛ شیوه رفتار نامزدها و محافل مقابل روحانی، تلاش همه‌جانبه برای یک‌دوره‌ای‌شدن رئیس‌جمهور مستقر، نادیده‌گرفتن اقدامات صورت‌گرفته در چهار سال گذشته آن هم بعد از هشت‌سالی که خود اصولگرایان مسئول مستقیم آن بودند و ده‌ها اتفاق ریز و درشت دیگر، واکاوی رویدادهای آن را ضروری کرده است.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۰۶:۰۵

  در پایان نشست روز پنجشنبه اوپک در وین، اعضای کشورهای عضو این سازمان در پشت درهای بسته بر سر تمدید توافق ماه نوامبر این سازمان مبنی بر کاهش تولید نفت برای 9 ماه دیگر به توافق رسیدند.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۱۲:۲۶ علی مطهری در گفت و گو با اقتصاد آنلاین تاکید کرد:

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از اقلیت های مذهبی در کابینه دولت دوازدهم آثار و تبعات مثبتی در دنیای اسلام دارد و زمینه کاهش دشمنی با ایران را فراهم می کند.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۱۰:۴۳ دیپلمات اسبق وزارت‌ امور خارجه:

  هر چند بسیاری از تحلیل‌ها ناظر بر آن بود که سیاست و استراتژی ترامپ در روابط بین‌الملل روی دو حوزه اساسی و بنیادین آسیای جنوب‌شرقی و غرب آسیا و منطقه خاورمیانه است و ترامپ منطقه آسیای جنوب‌شرقی را در اولویت قرار داده است اما با سفر چهل‌وپنجمین رئیس‌جمهوری ایالات‌متحده به ریاض در 20 می، وی نشان داد که باز هم خاورمیانه حرف اول واشنگتن و بالطبع ترامپ را در سیاست خارجی می‌زند.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۱۰:۳۱ یک اقتصاددان در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین تاکید کرد:

  یک اقتصاددان گفت: دولت یازدهم توانست مشکلات اقتصادی سال‌های گذشته را برطرف کند و در صورت ادامه‌دار بودن این سیاست‌ها، شرایط ایران در چهار سال پیش رو بهتر می‌شود.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۰۹:۴۵ ایرج رهبر در گفت‌وگو با اقتصاد آنلاین:

  عضو هیات مدیره انجمن انبوه‌سازان گفت: به منظور افزایش تقاضا در بخش مسکن، دولت بر موضوع توامندی متقاضیان بیشتر تمرکز کند.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۰۸:۱۵

  نتایج یک پژوهش علمی نشان می‌دهد که در ﻃﺮاﺣﯽ ﻣﺪل ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻣﺴﮑﻦ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ در ایران 3 اﺻﻞ ﮐﻠﯽ «ﻧﻬﺎدﺳﺎزی و اﯾﺠﺎد ﺳﯿﺎﺳﺖ ﭘﺎﯾﺪار و ﺑﻠﻨﺪﻣﺪت ﺑﺮای ﻣﺴﮑﻦ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ»، «اﺳﺘﻔﺎده از ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻧﻬﺎدﻫﺎی ﻣﺮدم ﻧﻬﺎد، ﺧﯿﺮﯾﻦ و ﺑﺨـﺶ ﺧﺼﻮﺻـﯽ در ﺳـﺎﺧﺖ و اداره ﻣﺴـﮑﻦ» و «دﺧﺎﻟﺖ ﺣﺪاﻗﻞ دوﻟﺖ در ﺳﺎﺧﺖ ﻣﺴﮑﻦ ﺑﺮای ﮔﺮوهﻫﺎی ﮐﻢدرآﻣﺪ» باید مورد توجه قرار بگیرد.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۰۶:۴۳ حسین سلیمی مطرح کرد:

  در جلسه هیات دولت با طرح پوشش ریسک ارزهای خارجی موافقت شده است. این موضوع انتظار و توقع فعالان اقتصادی را برای ورود سرمایه‌گذاران خارجی به صحنه اقتصاد ایران افزایش می‌دهد.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۱۵:۰۷ رییس اتحادیه نانوایان سنتی در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین؛

  رییس اتحادیه نانوایان سنتی گفت: هرچند قیمت نان‌های سنتی از سال 93 تغییر نکرده است، اما نان تا پایان ماه رمضان با قیمت‌های فعلی عرضه خواهد شد.

جستجوی پیشرفته