• ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ ۱۸:۱۷ اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد

  امروز پنجم اسفند ماه 1396 ناظران بورس و فرابورس پیام‌هایی را درخصوص برخی نمادها صادر کردند؛ در مجموع مهمترین توقف نمادهای امروز به دلیل افشای اطلاعات بااهمیت و برگزاری مجامع در روزهای آتی و بازگشایی‌ها عمدتا به دلیل شفاف‌سازی‌ها و نیز برگزاری مجمع و تقسیم سود اتفاق افتاد. همچنین امروز ناظران خبر از انتشار دو اوراق اسناد خزانه اسلامی جدید در فرابورس در روزهای آتی هفته جاری و نیز دو عرضه عمده در نهم اسفند ماه دادند.

 • ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ ۱۸:۰۶ اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

  بورس تهران پس از پشت سر گذاشتن یک هفته پر‌التهاب و تا حدودی منفی، اولین روز کاری خود در هفته جاری را مثبت شروع کرد. با انتشار اخبار نسبتا مثبت در گروه خودرو، روند معاملات این گروه حکایت از اقبال حقیقی‌ها به سهام گروه خودرویی دارد.

 • ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ ۱۵:۳۱ اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد

  امروز در حالی پذیره نویسی صکوک هفت هزار میلیارد ریالی صورت گرفت که بخش اول تامین مالی ایران خودرو به مبلغ 250 میلیارد تومان به قیمت هر برگ 100تومان قیمت خورد.

 • ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ ۰۹:۴۶ به دنبال اولین گام عرضه محصولات فولادی در بورس‌کالا پیش‌بینی می‌شود:

  رئیس انجمن تولید کنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن: با ورود شرکت‌های فولادی به بورس‌کالا، قیمت‌ها به سمت قیمت‌های واقعی نزدیک‌تر می‌شوند؛ البته نخست قیمت‌های داخلی اندکی افزایش پیدا می‌کنند زیرا قیمت‌های واقعی از قیمت‌های کنونی که به شکل دستوری تعیین می‌شدند، مقداری بالاتر هستند.

 • ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ ۰۹:۳۵ در هفته پیش‌رو،

  در هفته پیش‌رو 12 شرکت مجمع برگزار می‌کنند. از این 12 شرکت، 6 شرکت در هفته دوم اسفندماه درباره تصویب صورت‌های مالی و تقسیم سود نقدی تصمیم‌گیری خواهند کرد.

 • ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ ۱۱:۴۶ با همت سازمان مرکزی تعاون روستایی صورت گرفت؛

  رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از عرضه زعفران این سازمان در بورس کالای ایران برای اولین بار با هدف منافع تولید کنندگان و افزایش توان صادراتی زعفران کشور خبر داد و گفت: این عرضه با آماده شدن ساز و کارهای آن، به حجم ۴۰۰ کیلوگرم از یکشنبه آغاز می شود.

 • ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ ۱۶:۲۲ اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

  بورس آخرین روز هفته را مثبت پشت سرگذاشت و آثار بین تعطیلی نیز در معاملات امروز خودنمایی کرد اما کل شاخص در جدال با افزایش نرخ سپرده 20 درصدی کارنامه قابل قبولی از خود ارائه داد و شاهد ریزش‌های افسارگریخته در بازار هفته جاری نبودیم.

 • ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ ۱۵:۳۰ اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد

  امروز دوم اسفند ماه 1396 ناظران بورس و فرابورس پیام‌هایی را درخصوص برخی نمادها صادر کردند؛ در مجموع مهمترین توقف نمادهای امروز به دلیل افشای اطلاعات بااهمیت و بازگشایی‌ها عمدتا به دلیل شفاف‌سازی‌ها و نیز برگزاری مجمع و تقسیم سود اتفاق افتاد. همچنین امروز اوراق اسناد خزانه اسلامی جدیدی در فرابورس عرضه شد. در ادامه، مهمترین پیام‌های ناظران بورس و فرابورس به همراه تشریح شفاف‌سازی‌ها و توضیحات مجامع و علل توقف و بازگشایی‌ها می‌آید.

 • ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ ۱۴:۰۴

  سازمان خصوصی سازی پس از سه نوبت ناکامی در واگذاری بلوک کنترلی حفارس در اردیبهشت 95 این سهام را به قیمت هر سهم 3602 ریال به احیا گستر هرمز واگذار کرد، با توجه به تسویه کمتر از 10 درصد، این سهم دوباره واگذار می‌شود.

 • ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ ۱۲:۴۱ یک کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین تشریح کرد؛

  اولین روز هفته جاری بازارهای مالی ایران روز پر خبر و هیجانی را پشت سر گذاشتند. تصمیمات خلق‌الساعه بانک مرکزی در جهت فروکش کردن التهابات بازار ارز خود را در قالب بسته‌های پیشنهادی اوراق سپرده بانکی با نرخ 20 درصد و پیش‌فروش قطعی سکه به فعالان بازار نشان داد.

جستجوی پیشرفته