• ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۰۹:۲۳ برقراری سریع مستمری آتش نشانان شهید

  وزیر کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: برای کاهش آلام مردم در گام اول از فردا صبح کارگران بیکار می‌توانند به اداره کار وزارت رفاه در خیابان حافظ مراجعه و برای دریافت بیمه بیکار ثبت‌نام کنند. البته کسانی که بیمه شده تامین اجتماعی باشند.

 • ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۰۹:۰۰

  متأسفانه روز پنجشنبه، ٣٠ دی‌، آتش‌سوزی گسترده در ساختمان پلاسکو تهران منجر به جان‌باختن تعدادی از آتش‌نشانان فداکار و فروریختن این ساختمان شد. بنا بر گزارش رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران، حدود سه‌هزار ساختمان با وضعیت مشابه ساختمان پلاسکو در شهر تهران وجود دارند که بروز هر حادثه کوچکی در این بناها ممکن است سبب بروز وقایع جبران‌ناپذیر شود.

 • ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۰۸:۴۷

  تاب و تنش پلاسکو که بخوابد، تازه مشخص می‌شود که تولیدکنندگان به چه خاک سیاهی نشسته‌اند.

 • ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۰۸:۳۶

  در حالی که چین خود را برای مواجهه با چشم‌اندازی نامطمئن در ارتباط با ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ و عواقب آن در بازارهای جهانی و همچنین ادامه مشکلات حباب بازار املاک و مستغلات داخلی آماده می‌کند، اقتصاد این کشور رشد اقتصادی 6.7درصدی را شاهد بود که پایین‌ترین میزان رشد در نزدیک به سه دهه از تاریخ این کشور محسوب می‌شود.

 • ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۰۷:۲۲ ترامپ چه اقتصادی را تحویل می‌گیرد؟

  امروز نخستین روز ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ در بزرگ‌ترین اقتصاد جهان است و هنوز سیاست‌های اقتصادی او برای بسیاری مبهم است؛ درحالی‌که اصول سیاست‌گذاری بسیاری از نامزدهای انتخاباتی در همان دوره کارزارهای انتخاباتی روشن شده بود، سیاست‌های ترامپ و گروه کاری او هنوز با ابهامات زیادی مواجه است.

 • ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۰۷:۰۴ فرشاد مومنی تحلیل کرد

  فرشاد مومنی می‌گوید: اقتصاد کشور هنوز نتوانسته از طیف سه‌گانه‌یی که به تصور خود از مناسبات رانتی سود می‌برند یعنی دولت کوته‌نگر، بخش‌های غیرمولد و اقتصاددانان طرفدار بنیادگرایی بازار خلاص شود.

 • ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۰۵:۳۲ بیت الله ستاریان مطرح کرد :

  دو روز گذشته برای مردم ایران در سوگواری آتش‌نشانان و مردم کشته شده در شعله‌ها و آوار ساختمان پلاسکو گذشت.

 • ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۰۵:۲۶ محسن ایزدخواه مطرح کرد

  یکی از مشکلاتی که پس از حادثه دلخراش پلاسکو و نابودی این ساختمان گریبانگیر اقتصاد کشور شد، بیکاری حدود ۴۰۰۰ نفر از نیروی کار شاغل در این مرکز تجاری است.

 • ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۰۵:۱۹

  8 سال از ریاست‌جمهوری دموکرات‌ها به رهبری باراک اوباما سپری شد و نامزد جنجالی حزب جمهوری‌خواه که با شعار «آمریکا را بار دیگر قدرتمند کنیم» پا به عرصه انتخابات گذاشت، دیروز در مراسم سوگند به عنوان چهل و پنجمین رئیس‌جمهوری آمریکا راهی کاخ سفید شد.

 • ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ ۱۵:۲۲

  وزیر راه با اشاره به این‌که زمانیکه وزارت راه را تحویل گرفتم ۱۰ هزار کیلومتر پروژه رها شده داستیم از مذاکره با با چینی ها برای شروع ساخت پروژه راه‌آهن بوشهر-شیراز خبر داد.

جستجوی پیشرفته