• ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ ۰۰:۴۲

  وزیر اقتصاد در صفحه اینستاگرام خود نوشت:« دولت پشت درهای بسته و بی‌توجه به منافع و نظرات صاحبان کسب وکار تصمیم نمی‌گیرد.»

 • ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ ۲۲:۱۵ معاون پژوهشی سازمان امور مالیاتی خبر داد:

  معاون پژوهشی سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه بررسی و اصلاح نظام معافیت‌ها و مشوق‌ها در دستور کار سازمان امور مالیاتی قرار دارد گفت: به موجب آن معافیت‌ها سازماندهی خواهد شد البته باید توجه داشت که اعطای معافیت آسان ولی حذف آن دشوار است.

 • ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ ۲۱:۵۲

  بر اساس بند الف تبصره ۶ لایحه بودجه مصوب شده در کمیسیون تلفیق، مرتبط با موضوع ماده ۸۴ قانون مالیاتهای مستقیم در سال آینده سقف معافیت مالیاتی حقوق کارمندان ۲۷ میلیون و ششصد هزار تومان تعیین شده است.

 • ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ ۲۱:۴۶

  استراتژی ایران در برابر بازگشت احتمالی تحریم نفتی آمریکا شامل دریافت درآمد نفتی به ارزهای ملی، دریافت کالا یا خدمات در برابر نفت و تحویل رایگان نفت خواهد بود.

 • ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ ۲۱:۲۵

  از جمعیت ۸۰ میلیون نفری کشور، حدود ۲۶میلیون و ۵۸۸هزار و ۸۱۹ نفر مشارکت اقتصادی دارند و از این میان حدود ۳میلیون و ۲۱۰ هزار و ۲۰۶ نفربیکار هستند به عبارت دیگر یعنی حدود ۲۳ میلیون و ۳۷۸هزار و ۶۱۳ نفر در جامعه شاغل هستند.

 • ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ ۲۰:۵۵

  بر اساس بخشنامه سازمان آموزش و پرورش، از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری پرداخت حقوق و مزایای کلیه کارکنان منوط به ارائه گزارش عملکرد و تایید آن شد.

 • ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ ۲۰:۴۵ رئیس سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد

  معاون رئیس جمهور در مازندران گفت: دولت امسال برای اجرای طرح‌های عمرانی ۱۲۶ هزار میلیارد تومان هزینه خواهد کرد.

 • ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ ۱۵:۴۴ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌و‌گو با اقتصادآنلاین:

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در این کمیسیون گفت: لازمه رشد و توسعه اقتصادی، اجرای مالیات بر ارزش افزوده است، اما باید ساز و کاری در نظر گرفته شود که گشایش اقتصادی حاصل شود و به مردم فشار اقتصادی وارد نشود.

 • ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ ۱۵:۰۳

  ابتدای هفته پای حرف مدیران مسئول رسانه‌ها نشستم. علاوه براینکه نکات آگاهی بخشی داشتند، متوجه شدم که این ارکان اساسی اطلاع رسانی به مردم می‌توانند بیش از گذشته در جریان امور قرار گیرند و باید منابع تحلیلی و آماری در اختیارشان گذاشته شود. آنها همانطور که از رکن چهارم دموکراسی انتظار می‌رود، حساس و ریزبین هستند و سخت قانع می‌شوند. این هم از ویژگی رسانه حرفه‌ای است که به سادگی حرفهای مدیران را نپذیرند و با آنها چالش کنند که از دل این انتقادهاست که راهبرد بیرون می‌آید.

 • ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ ۱۳:۴۷ مسعود کرباسیان عنوان کرد؛

  وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه اجازه نخواهیم داد ارز از کشور خارج شود، گفت: به گونه ای سیاست گذاری خواهیم کرد که واحدهای تولیدی ارز را به کشور وارد کنند.

جستجوی پیشرفته