• ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ ۱۰:۴۲

  پیرو درج خبری با عنوان "پرورش قارچ، کسب و کاری کم زحمت و پردرآمد" در تاریخ 96.3.2 به نقل از پول نیوز در اقتصاد آنلاین، دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان قارچ خوراکی ایران با ارسال نمابری به دفتر سایت خواستار انتشار توضیحات زیر شد.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ ۰۲:۱۵

  نوآوری و خلاقیت محرکان کلیدی رشد کسب‌و‌کار هستند؛ اما در عین حال شاید درک درستی از این دو مورد وجود نداشته باشد. استیو جابز، لری پیج، الون ماسک و رید هافمن برخی از بزرگ‌ترین نوآوران کسب‌و‌کار در 30 سال گذشته هستند.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ ۰۰:۴۵

  این روزها «بازاریابی»‌ با سرعت بسیار زیاد و بیش از هر زمان دیگری در حال تغییر است و به همین خاطر هر بنگاه اقتصادی برای کسب (یا حفظ) موفقیت نیازمند به‌روزرسانی مستمر واحد بازاریابی خود است.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۲۳:۴۰

  راه اندازی فروشگاه ایده ای است که شاید روزانه در ذهن بسیاری از جوانان و فعالان حوزه های مختلف پرورش یافته و از دل آن رویای بزرگی به نام ثروت بیرون آمده است. در یک نگاه ساده راه اندازی فروشگاه ساده و بسیار سهل الوصول است اما تجربه نشان می دهد که راه اندازی یک فروشگاه ساده و بسیار کوچک نیاز به ماه ها زمان دارد.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۱۰:۵۴

  سیاست گذاری های مدون و راهکارهای بیان شده با عنوان «هفت راهبرد اساسی برای تحول در بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران» توسط معاون محترم امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین شده است.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۰۰:۵۵

  وقتی مدیری جوان و تازه نفس برای اولین بار سکان مدیریت یک شرکت یا سازمان را بر عهده می‌گیرد، این ذهنیت در کارکنان آنجا به وجود می‌آید که فردی مجهز به جدیدترین نوآوری‌ها و مسلط به جدیدترین تکنولوژی‌ها و البته دارای دانش روز پا به محیط کار آنها گذاشته است و می‌توان از این نظر کمک‌ها و مشاوره‌های متعددی از او گرفت.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۱۰:۵۱

  این‏ روزها همه ما ویراستار و ناشر هستیم. چه در شبکه‏ های اجتماعی و چه به صورت رو در رو، دائما انتخاب می‏کنیم کدام بخش از زندگی‏مان را به دیگران نشان دهیم و کدام را نه. زنان به طور آشکاری در این ویراستاری‏ها و نشان دادن یک زندگی روزمره بدون نقص ماهرتر هستند: داشتن یک شغل ایده‏ آل، رفع و رجوع کردن امور فرزندان، بودن در کنار یک شریک زندگی موفق و حامی و سپری کردن تعطیلاتی فوق‏العاده. اما اکر کمی عمیق‏تر شویم، چه چیزی می‏یابیم؟

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۱۰:۴۱

  در روزگاری که کتابخوانی دوره سیاهی را پشت سر می گذارد، هستند کتاب هایی که در سال به چاپ دهم می رسند و بدون هیچ دغدغه در سبد متقاضیان خود قرار می گیرند.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۱۰:۳۴

  سیاری از افراد به پخت انواع شیرینی ها، کیک ها و کلوچه ها علاقه مند هستند، علاقه ای که می تواند علاوه بر آنکه کام دیگران را شیرین کند یک درآمد پایدار شیرین را نیز به همراه داشته باشد.

 • ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۲۲:۲۰

  کارآفرینی به معنای ایجاد شغل و فراهم کردن شرایط انتخاب شغل خوب برای افراد جامعه است. کارآفرینان منزلت اجتماعی بالایی در جامعه دارند و با حمایت مادی و معنوی از این افراد می توان بر چالش بیکاری در کشور غلبه کرد و رونق تولید و صادرات را کلید زد.

جستجوی پیشرفته