کد خبر 258173
A
هر کیلوگرم سیب دماوند ۲۷۰۰تومان و پرتقال تامسون ۱۸۰۰تومان

مدیر سازمان تعاون روستایی استان تهران، با بیان اینکه 50 غرفه در میادین سطح شهر برای عرضه میوه تنظیم بازار در نظر گرفته شده است، گفت: کلیه شرکت های تعاونی کارگری و مصرفی آماده عرضه میوه های ذخیره سازی هستند.

اقتصاد آنلاین- سپیده قاسمی؛ عباس سیاح افزود: در 15 شهرستان استان تهران بیش از 130غرفه برای عرضه میوه‌های ذخیره‌سازی شده پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: قیمت محصولات ذخیره‌سازی شده ستاد تنظیم بازار به منظور رعایت حال مصرف کننده و سرمایه گذاران بخش خصوصی 15 درصد کمتر از قیمت بازار آزاد است.

سیاح درباره قیمت میوه‌های تنظیم بازار شب عید در تهران، گفت: در مرحله اول اجرای هر کیلو سیب دماوند قرمز و سفید با نرخ 2 هزار و 700 تومان و پرتقال تامسون سوپر شمال هزار و 800 تومان است اما این قیمت‌ها قطعی نیست و توسط کمیته کارگروه و ستاد تنظیم بازار تعیین می شود.

 مدیر سازمان تعاون روستایی استان تهران همچنین از توزیع 4 هزارتن پرتقال و 2هزارتن سیب ذخیره‌سازی شده جهت تنظیم بازار در استان تهران خبرداد.

سیاح در پایان تاکید کرد: هر چند سیاست سازمان تعاون روستایی خالص فروشی است اما، امکان عرضه محصول به صورت خرده فروشی نیز وجود دارد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

عناوین بیشتر