کد خبر 209787
A

سرمربی استقلال تهران با تاکید بر اینکه استقلال رویایی منصوریان فردا به میدان می رود، گفت: از فردا شاهد استقلال جدید در لیگ هفدهم خواهید بود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار برابر همنام اهوازی خود گفت: اولین بازی خود را در ورزشگاه آزادی برگزار خواهیم کرد. تیم ما به لحاظ روحی، بدنی و تاکتیکی در شرایط ایده آلی قرار دارد و آمادگی کاملی برای جدال برابر استقلال صنعتی خوزستان را داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مجتبی جباری فردا برابر استقلال خوزستان به میدان خواهد رفت یا خیر، افزود: مجتبی از شرایط خوبی برخوردار است. همه بازیکنان بزرگ دنیا دچار مصدومیت می شوند. او ۴ سال در قطر بازیهای خوبی ارائه داد و حالا هم که به استقلال پیوسته از بهترین نفرات ما است. او شرایط خوبی دارد و می تواند در هدفگذاری ما برای لیگ امسال نقش پررنگی داشته باشد. او یک الگو برای جوانان است و با تجربیات بالایی که در فوتبال دارد می تواند کمک موثری به ما کند و مطمئن باشید در هفته های پیش رو بازیهای خوبی برای ما ارائه خواهد کرد و در ترکیب اصلی قرار می گیرد.

سرمربی استقلال تهران در پاسخ به این سئوال که ۳ بازیکن محروم شما که به تازگی بخشیده شده اند می توانند در بازی فردا حاضر باشند یا خیر، ادامه داد: امشب پس از جلسه ای که کادر فنی برگزار خواهد کرد وضعیت این سه بازیکن مشخص خواهد شد و باید ببینیم کدامشان می توانند در ترکیب فردای ما مقابل استقلال خوزستان به میدان بروند.

وی در خصوص شرایط مصدومان استقلال نیز گفت: فرشید باقری، فرشید اسماعیلی و پادوانی بعد از دیدار ما برابر استقلال خوزستان در تمرینات حضور پیدا خواهند کرد و امید ابراهیمی هم زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی خود را آماده می کند تا بتواند به تمرینات بازگردد اما در حال حاضر هیچ کدام از مصدومان ما نمی توانند فردا برای استقلال بازی کنند.

منصوریان در خصوص حضور هواداران استقلال برای بازی فردا نیز افزود: این اولین بازی خانگی ما در تهران است و امیدوارم هواداران ما در ورزشگاه حضور پیدا کرده و تیم را حمایت کنند. من به هواداران قول می دهم که فردا تیمی را خواهید دید که مورد علاقه منصوریان است و شما استقلال جدیدی را فردا مشاهده می کنید که هر هفته بهتر از هفته گذشته بازی خواهد کرد و خاطرات خوبی را در ذهن هواداران بوجود خواهد آورد. من از طرفداران استقلال دعوت می کنم که به ورزشگاه آمده و بازی را از نزدیک تماشا کنند.

سرمربی استقلال تهران در خصوص شناخت از شرایط استقلال صنعتی خوزستان گفت: مقابل یک تیم خوب بازی خواهیم کرد. اینکه توانست استخوابندی قهرمانی ۲ سال پیش را حفظ کرده، بازگشت کولیبالی، نصاری و دورقی می تواند کمک موثری به استقلال خوزستان کند و اعتقاد دارم فردا بازی خوبی از هر دو تیم شاهد خواهیم بودیم و هر دو به دنبال کسب ۳ امتیاز هستند و بازی زیبایی را ارائه خواهند کرد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا امید نورافکن، قاعدی و مجید حسینی به دستور شما مقابل امیدهای پرسپولیس به میدان نرفتند یا خیر، گفت: تا زمانی که دربی امیدها شروع شد متاسفانه محرومیت آنها از بین نرفته بود و نتوانستند به این بازی برسند البته بازیکنان امید هم توانستند مقابل امیدهای پرسپولیس بازی خوبی از خود ارائه کنند ولی از هفته آینده محمد نوازی به جمع کادر فنی بزرگسالان اضافه خواهد شد و هفته ای سه روز در کنار ما خواهد بود و با توجه به روش تاکتیکی که ما داریم او بازیکنان امید را به ما معرفی می کند و آنها با ما تمرین می کنند.

منصوریان در پایان خاطرنشان کرد: فردا منتظر هوادارانمان در ورزشگاه هستیم تا بتوانیم اولین پیروزی خود را در ورزشگاه آزادی با یکدیگر جشن بگیریم.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

عناوین بیشتر