کد خبر 194730
A

کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: ما بازیکنان قول می‌دهیم مقابل العین از همه چیزمان بگذریم و با جان‌مان آن چیزی که لیاقت مردم است را به آنها هدیه دهیم.

سیدمهدی رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل العین گفت: من برای بار دوم است که در این مرحله از رقابت‌ها حاضر می‌شوم. مرتبه قبلی در مرحله گروهی با العین بازی کردیم که هم در بازی رفت و برگشت این تیم را شکست دادیم. العین تیم قدرتمندی دارد اما ما تیمی هستیم که یکدل هستیم و قبلا هم ثابت کرده‌ایم که کار‌های مهمی انجام می‌دهیم.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، او گفت: مهمترین نقش در این بازی را هواداران دارند که همیشه‌ در حساس‌ترین شرایط به ما کمک کردند و به تیم توانسته‌اند دلگرمی بدهند، انشاءالله هواداران فردا به ورزشگاه بیایند و ما بازیکنان قول می‌دهیم در این دو بازی از همه چیزمان بگذریم و با جان مان آن چیزی که لیاقت مردم است را به آنها هدیه دهیم و از این مرحله بگذریم و مانند چند سال گذشته به جمع ۸ تیم و در نهایت ۴ تیم برسیم.

کاپیتان استقلال با اشاره به محرومیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان از حضور تماشاگرانش گفت: هواداران ایرانی چه استقلال و پرسپولیس با پر کردن ورزشگاه خوف عجیبی برای حریف ایجاد می‌کنند و دیگر نیازی به لیزر و مواد محترقه نیست. از هواداران استقلال می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند چرا که حضور آنها باعث دلگرمی است. از تماشاگران خواهش می‌کنم که مواد محترقه و لیزر نیاورند تا از حضور آنها محروم نشویم. ما از آنها می‌خواهیم که حداقل بازیکنان را از داشتن خود محروم نکنند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

عناوین بیشتر