کد خبر 188791
A
حاشیه دیدار پرسپولیس - پدیده؛

هواداران پرسپولیس استقبال خیلی گرمی از دروازه‌بان پیشین این تیم داشتند.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و پدیده خراسان از ساعت 17:45 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از 75 هزار تماشاگر آغاز شد.  قبل از آغاز این بازی شاهد حواشی روی سکوها و داخل زمین بودیم.

ایگور پانادیچ، مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس در زمان گرم کردن بیرانوند لیز خورد و به زمین افتاد که در این لحظه همه هواداران خندیدند.

مربی هر دو تیم قبل از آغاز مسابقه استقبال خیلی گرمی از یکدیگر داشتند.

حسین ماهینی و سامان نریمان‌جهان قبل از آغاز بازی به سمت نیمکت تیم پدیده رفته و از رضا مهاجری رخصت گرفتند.

احمدرضا عابدزاده در میان استقبال پرشور هواداران وارد ورزشگاه شد و در کنار دیگر میهمانان از جمله پروین، کاشانی، پنجعلی و شاهرودی مستقر شد. 

قبل از آغاز بازی یدالله جهانبازی، داور پیشین کشورمان در ورزشگاه دور افتخار زده و از دنیای داوری خداحافظی کرد. کاپیتان‌های دو تیم با اهدای گل به جهانبازی از وی بابت زحماتش تشکر کردند.

عادل فردوسی‌پور، گزارشگر مسابقه وقتی قصد ورود به جایگاه خود را داشت در محاصره هواداران قرار گرفت و مجبور شد چند دقیقه‌ای عکس یادگاری بگیرد. 

عابدزاده

بازی با یک دقیقه سکوت به خاطر کشته‌شدگان در حادثه سیل آذربایجان شرقی آغاز شد. 

 در همان اوایل بازی به خاطر ناهماهنگی که بین انصاری و بیرانوند به وجود آمد پدیده صاحب موقعیت شد، اما سیدجلال از روی خط دروازه توپ را بیرون کشید. در این لحظه هواداران یکپارچه کاپیتان پرسپولیس را مورد تشویق قرار دادند. این در حالی بود که بیرانوند بر سر انصاری فریاد می‌زد و او را در این صحنه مقصر می‌دانست.

بازی در حالی پیگیری می‌شد که در کنار زمین ازدحام سربازان ارتش و همراهان آنها دیده می‌شد. با توجه به این قضیه ناظر بازی همه آنها را به سمت سکوها راهنمایی کرد و فقط جانبازان ارتش این اجازه را پیدا کردند تا از کنار زمین بازی را تماشا کنند. 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

عناوین بیشتر