کد خبر 175618
A

باشگاه استقلال طی اطلاعیه ای از همه عوامل برگزاری دیدار این باشگاه با السد تشکر کرد.

باشگاه استقلال پس از پیروزی بر السد قطر سکوت خبری را که پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات داشت، با صدور یک اطلاعیه شکست. در این اطلاعیه آمده است:

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، تردیدی نیست که شب گذشته، سه شنبه ٩٥/١١/١٩ به یک شب به یادماندنی در فوتبال ایران تبدیل شد، شبی که استقلال حریف قدرتمند و ثروتمند خود را شکست داد و یک جشن و غرور ملی برپا شد. استقلال در مصاف با السد، فقط نماینده هواداران خود نبود، بلکه نماینده همه ایران بود و فقط یک مسابقه باشگاهی را با موفقیت پشت سرنگذاشت، بلکه در یک جدال ملی به پیروزی رسید.

باشگاه استقلال وظیفه خود می داند بابت کسب این پیروزی شیرین از حمایتهای وزیر محترم ورزش و جوانان جناب اقای سلطانی فر، نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشد، همچنین از هواداران گرامی که سرمای هوا را به جان خریده و برای حمایت از تیم محبوب خود همه صندلی های ورزشگاه آزادی را پر کرده و تا لحظه پایان مسابقه، دست از تشویق و حمایت برنداشتند، سپاسگذار است.

بدون تردید این پیروزی دلچسب و شیرین که حاصل تلاش همه مجموعه باشگاه استقلال است، با خوشحالی و غرور هواداران میلیونی استقلال، رنگ و بوی خاصی به خود می گیرد و ارزشی چندین برابر پیدا می کند.

باشگاه استقلال همچنین از حمایت و حضور پیشکسوتان و هواداران خود و پیشکسوتان، هواداران و بازیکنان پرسپولیس که حمایت خود را برای این دیدار ملی اعلام کردند، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، یگان ویژه و نیروی انتظامی نهایت تشکر و قدردانی را دارد. امید است با ادامه حمایتهای هواداران میلیونی استقلال و حضور پرتعداد در بازیهای آینده، استقلال بتواند همچنان به مسیر رو به رشد خود و کسب پیروزیهای بعدی، ادامه دهد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

عناوین بیشتر