کد خبر 205607
A
1

جلسه مجمع خیرین سلامت با حضور قائم مقام وزیر و معاون امور اجتماعی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و جمعی از خیرین در محضر «آیت الله مکارم شیرازی» از مراجع عظام تقلید برگزار شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصر ایران،ـ جلسه مجمع خیرین سلامت با حضور «دکتر ایازی» قائم مقام وزیر و معاون امور اجتماعی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و «دکتر ایرانی خواه» رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و جمعی از خیرین در محضر «آیت الله العظمی مکارم شیرازی» از مراجع عظام تقلید برگزار شد.

در حاشیه این جلسه «آیت الله مکارم شیرازی» در خصوص حضور «دکتر هاشمی» وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در کابیه دولت دوازدهم سئوال فرمودند که در نهایت منجر به تماس تلفنی با وی شد.

در تماس تلفنی صورت گرفته میان «آیت الله مکارم شیرازی» و «دکتر قاضی زاده هاشمی»، این مرجع تقلید بر حضور ایشان در دولت دوازدهم تاکید کردند و گفتند: شما اقدامات بسیاری در وزارت بهداشت انجام داده اید و در دولت آینده نیز با قدرت حضور داشته باشید.

«دکتر هاشمی» نیز ضمن قدردانی از حمایت های مراجع عظام تقلید گفت: مراجع و علما همواره راهنمای ما بوده اند که از ایشان قدردانی کرده و امیدوارم که بتوانیم در راستای خدمات رسانی به مردم گام برداریم.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

عناوین بیشتر