کد خبر 183316
A

در بازار ارز و سکه تهران، انواع سکه با نوسانی اندک معامله شد و سکه طرح جدید با کاهش ۳۲۰۰ تومانی به یک میلیون و ۱۹۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.

در بازار ارز و سکه امروز تهران ( در لحظه تنظیم خبر) قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه با کاهش ۳ هزار و ۲۰۰ تومانی نسبت به روز پنجشنبه هفته گذشته به یک میلیون و ۱۹۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با افت ۷ هزار تومانی به قیمت یک میلیون و ۱۷۱ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایبِنا، نیم سکه نیز در بازار امروز با کاهش ۵۰۰ تومانی،‌ ۶۹۵ هزار تومان و ربع سکه بهار آزادی نیز با ۲۵۰۰ تومان کاهش ۳۷۱ هزار تومان فروخته می شود. سکه گرمی نیز ۲۴۵ با افزایش ۶۵۰۰ تومانی نسبت به پنجشنبه هفته گذشته ۲۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار تهران ۱۱۳ هزار و  ۹۷۸ تومان قیمت گذاری شد که افزایش ۴۷۸ تومانی را نشان می دهد. دلار امروز با ۵ تومان کاهش به ۳۷۵۰ تومان رسید و هر یورو نیز با افت ۱۶ تومانی به قیمت ۴۱۱۹ تومان معامله شد. در عین حال، پوند انگلیس نیز با ۱۸ تومان کاهش ۴۷۸۰ تومان است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

عناوین بیشتر