کد خبر 209829
A

این خودرو به صورت 5 صندلی ارائه خواهد شد اما مشتریان می‌توانند در صورت تمایل و نیاز ظرفیت سرنشینان را برای 8 نفر ارتقاء دهند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصرایران، قرار است ون های کلاس V رایس برای اولین بار در نمایشگاه خودرویی فرانکفورت آلمان به نمایش درآید. هدف از ساخت این خودرو ترکیب ویژگی‌های کلاسیک مدل V با قابلیت‌های کاربردی بیشتر با قیمت مناسب است.

725047_639

این ون در نسخه استاندارد با طیف وسیعی از تنظیمات متفاوت ظاهر می شوند. این خودرو به صورت 5 صندلی ارائه خواهد شد اما مشتریان می‌توانند در صورت تمایل و نیاز ظرفیت سرنشینان را برای 8 نفر ارتقاء دهند.

در زیر درب موتور این خودرو، می‌تواند یکی از دو نمونه موتور دیزلی معروف برای این کلاس را دید. اولین مدل یک نسخه 2.1 لیتری 4 سیلندر است که یا گشتاور 330 نیوتن‌متر 180 اسب‌بخار قدرت دارد. مشتریان در صورت تمایل می‌توانند یک موتور 2.1 لیتری 4 سیلندر با گشتاور 380 نیوتن متر و خروجی 160 اسب‌بخار را انتخاب کنند. با توجه به انتخاب نوع موتور، مشتریان می‌توانند یک موتور دستی 6 سرعته یا یک مدل خودکار 7 سرعته را نیز انتخاب کنند.

ون رایس کلاس V در حال حاضر قابل سفارش است و قیمت آن در آلمان حدود 34 هزار و 990 یورو است. مدل‌های مختلفی از این خودرو در دسترس است و آلمان‌ها تلاش دارند با بالا بردن تنظیمات خودرو قیمت آن را جذاب نگه‌دارند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

عناوین بیشتر