{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 90583

در دو روز نخست مرداد ماه بیش از ۴ قرارداد میلیاردی فروش در بازار مسکن تنظیم شده است.

بالاترین قرار داد تنظیم شده در روزهای ابتدایی مرداد ماه مربوط به یک ملک مسکونی کلنگی با مساحت 261 متر مربع در محله امامت واقع در منطقه 13 است. این ملک کلنگی متری 8 میلیون و 450 هزار تومان به فروش رفته و حجم معامله 2 میلیارد و200میلیون تومان است. یکی دیگر از معاملات قابل توجه مرداد ماه فروش آپارتمانی 87متری درمحله مینای جنوبی است. این آپارتمان که 5 سال از عمر آن می‌گذرد در منطقه 14 واقع است و متری 3 میلیون و 800 هزار به فروش رفته است. در حالی که میانگین نرخ این منطقه 3 میلیون و 500 هزار تومان است. یکی از مشاوران املاک شرق تهران می‌گوید: این محله یکی از دنج‌ترین و آرام‌ترین محله‌های این منطقه است که معمولا افرادی خاص در آن سکونت دارند. بیشتر املاک این محله ویلایی است و موقعیت ویژه دراین محدوده دارد. به گزارش دنیای اقتصاد، در بازار اجاره هم بالاترین ارزش قرار داد هفته اول مرداد مربوط به شهرک غرب است. در یکی از قراردادهای تنظیم شده در محله شهرداری منطقه 2 آپارتمانی 127 متری با 160 میلیون رهن و یک میلیون و 500 هزار تومان اجاره داده شد و آپارتمان دیگری در همین منطقه با متراژ 128متر به مبلغ 195 میلیون تومان رهن کامل داده شده است.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  کم کم بازار داره جون میگیره. اوجش احتمالا اسفندماه باشه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ...
  خونه شونصد میلیارد درصد گرون میشه
  خخخخخخخ

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مطابق آمار زیر (میانگین قیمت یک متر آپارتمان نوساز در تهران استخراج شده برمبنای اطلاعات واقعی و دستکاری نشده معاملات صورت گرفته)که درپایان هرماه توسط یکی از سایتهای معتبر وتخصصی مسکن (دلتا) ارائه وقابل مشاهده میباشد ، جزئیات روند قیمتها در سالهای 93 و 94 بشرح زیر بوده است :

  فروردین1393 ( 5.59 میلیون تومان)
  فروردین 1394 ( 6.39 میلیون تومان)
  اردیبهشت 1394 ( 6.45 میلیون تومان)
  خرداد 1394 ( 7.02 میلیون تومان) !!!

  همانگونه ملاحظه میفرمائید برخلاف برخی آمارهای دستکاری شده ، روند کلی قیمت مسکن در تهران در سال 93 و 94 صعودی بوده است و قیمتها در خرداد 94نسبت به ماه مشابه سال قبل (خرداد 93) معادل 20 درصد ونسبت به فروردین 94 به میزان 9.86 درصد افزایش داشته است .
  برای روشن شدن اذهان و آگاهی مالکین عزیز از روند واقعی قیمتها و گمراه نشدن بوسیله برخی آمارهای دستکاری شده ، اطلاع رسانی در این خصوص بصورت ماهانه ادامه خواهد داشت

 • ناشناس
  ۰ ۰

  شاخص بورس که پس از اعلام توافق هسته ای بصورت هیجانی به 70 هزارواحد صعودکرده بود بافروکش کردن هیجانات کاذب دقایقی پیش درآستانه ورودبه کانال 65 هزار واحد قرار گرفت !!!
  بررسی های میدانی حاکی از فرار سرمایه های این بازار بسوی بازار مطمئن وبدون ریسک مسکن میباشد !

 • ناشناس
  ۰ ۰

  امروز آگهی های روزنامه رکورد زد 4400 اگهی فروش مسکن فقط در تهران -فکر کنم سقوط مسکن داره نزدیک میشه.

 • رسول
  ۰ ۰

  الان بهترین زمان برای شروع ساخت وساز هست.