کد خبر 88860
A

وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی در پیامی تسلیتی به جامعه تولید وکار ضمن ابراز همدردی با خانواده کارگران متوفی در حادثه ناشی از کار شرکت ذوب آهن اصفهان دستور رسیدگی به موضوع را صادرکرد.

در پیام علی ربیعی آمده است متاسفانه در ایام شبهای قدر ودرآستانه اذان صبح بر اثر حادثه ناشی از کار سه نفر از کارگران سخت کوش کشور که در یکی از سخت ترین مشاغل کشور برای تحقق اهداف توسعه ملی در تلاش بودند جان خود را از دست دادند. وی همچنین برای رسیدگی به موضوع معاون روابط کار این وزارتخانه را مامور بررسی علت بروز حادثه کرده و هیاتی را به سرپرستی معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی وبازرسان کار به استان اصفهان اعزام کرد. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی معاون روابط کار خود را مکلف کرد ظرف مدت سه روز دلایل بروز حادثه را به وی گزارش نماید. ربیعی همچنین رییس سازمان تامین اجتماعی را مکلف کرد تا امکانات درمانی لازم را در مراکز درمانی استان ودر صورت لزوم خارج از استان برای مصدومان فراهم سازد. همچنین مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان اصهان نیز مکلف شد تا با مراجعه به خانواده درگذشتگان و مصدومان اقدامات لازم را بعمل آورد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، گفتنی است در ساعات چهار بامداد امروز سه نفر از کارگران شرکت ذوب آهن اصفهان در حادثه انفجار کانورتور شرکت ذوب آهن اصفهان فوت شدند و 6 نفر نیز در این حادثه دچار مصدومیت شدند.

 • ناشناس
  0 | 0

  لطفا به کارگران فوت شده در ذوب آهن نیشابور هم بپردازین که سوختن و کشته شدن و هیچ کس حتی خبرش را هم درج نکرد

 • ناشناس
  0 | 0

  بیچاره کارگرای ذوب اهن تو این شراط بد کاری که الودگی امانشان رو بریده و کار سخت . دارن پول خونشون رو میگیرن نه امکاناتی نه مزایایی. همش دارن از همه چیشون میزنن . اینم عواقب توجه نکردن به کارگر جماعت . برسید بداد معیشت این کارگرهای زحمت کش .

 • ناشناس
  0 | 0

  درود بر قشر مظلوم و با غیرت کارگر

ارسال نظر

عناوین بیشتر