کد خبر 86812
A

«همسرم بچه دار نمی‌شد و من می‌خواستم دوباره ازدواج کنم اما مخالف بود و برای همین نقشه قتلش را کشیدم.» این بخشی از اعترافات مردی است که کارآگاهان پلیس آگاهی استان خوزستان او را به جرم قتل همسرش دستگیر کرده‌اند.

ماجرای این جنایت به 24فروردین‌ماه برمی‌گردد. آن روز مرد جوانی با پدرزنش تماس گرفت و مدعی شد که همسرش به طرز مرموزی ناپدید شده است. او مدعی شد دست نوشته‌ای از همسرش پیدا کرده که همسرش در آن نوشته بود قصد خودکشی دارد و می‌خواهد خود را به رودخانه کارون پرتاب کند. پس از این تماس خانواده زن جوان که به ماجرا مشکوک شده بودند، موضوع را به پلیس اطلاع دادند و راهی محلی شدند که دامادشان مدعی بود همسرش به آنجا رفته است. همزمان تیمی از کارآگاهان نیز راهی آنجا شدند و کنار رودخانه کیف زنانه‌ای پیدا کردند که داخل آن همه مدارک زن جوان بود و شوهرش ادعا می‌کرد او خودش را به داخل رودخانه پرتاب کرده است. ماموران مرد جوان را بازداشت کردند و او در تحقیقات گفت: همسرم مدتی بود که دچار افسردگی شده بود و مرتب از خودکشی حرف می‌زد. چندساعت پیش دست نوشته‌ای از او پیدا کردم که نشان می‌داد قصد دارد خودش را در این منطقه به رودخانه بیندازد. این در حالی بود که خودش ناپدید شده بود. برای همین ماجرا را به خانواده همسرم اطلاع دادم و خودم فورا به سمت رودخانه حرکت کردم. 6 روز بعد در شرایطی که گفته‌های مرد جوان مرموز به‌نظر می‌رسید جست و جو برای پیدا کردن زن جوان در رودخانه کارون شروع شد تا اینکه پس از گذشت 6 روز جسدش روی آب پیدا شد و به دستور قاضی در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت. از سوی دیگر همچنان شوهر وی مدعی بود که همسرش به‌خاطر بیماری افسردگی دست به‌خودکشی زده است اما وقتی مأموران در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که این زن و شوهر جوان سال‌هاست که با هم اختلاف دارند، ظن‌شان به مرد جوان بیشتر شد و قاضی دستور بازداشت او را صادر کرد. بازجویی از مرد جوان از سر گرفته شد و او این بار ادعای تازه‌ای مطرح کرد و چنین گفت: روز حادثه همراه همسرم برای تفریح به کنار رودخانه کارون رفته بودیم که ناگهان پایش لیز خورد و به داخل رودخانه سقوط کرد. من درحالی‌که می‌دیدم او داخل آب دست و پا می‌زند و کمک می‌خواهد عمدا برای نجاتش تلاشی نکردم چراکه به‌شدت با او اختلاف داشتم. این ادعا هم کمی مشکوک به‌نظر می‌رسید و به همین دلیل بازجویی‌ها ادامه یافت تا اینکه پس از گذشت 2‌ماه سرانجام مردجوان راز قتل همسرش را فاش کرد. جنایت به‌خاطر ازدواج دوم مرد جوان به مأموران گفت: سال84 ازدواج کردم و زندگی خوبی با همسرم داشتم اما بعد از مدتی متوجه شدم که او نازاست و نمی‌توانیم بچه دار شویم. درحالی‌که من عاشق بچه بودم و دوست داشتم پدر شوم. برای همین نزد چندین پزشک رفتیم و در این مدت هزینه‌های زیادی متحمل شدم اما بازهم همسرم نتوانست بچه‌دار شود. وقتی از ادامه درمان ناامید شدم تصمیم گرفتم زن دوم بگیرم اما همسرم مخالف ازدواج دوم بود. برسر این موضوع با هم اختلاف داشتیم تا اینکه تصمیم به قتل او گرفتم. وی ادامه داد: روز حادثه او را سوار موتور کردم و ظاهرا برای تفریح به سمت رودخانه کارون رفتیم. در آنجا همسرم روی سکو که 7متر تا رودخانه ارتفاع داشت نشسته بود که ناگهان در یک لحظه از پشت سر بدون اینکه او متوجه شود به سمتش حمله کردم و وی را به داخل رودخانه انداختم. پس از آن به خانه رفتم و وسایلش را به کنار رودخانه آوردم تا صحنه‌سازی‌ کنم و ماجرا را خودکشی جلوه دهم اما بالاخره دستم رو شد و گیر افتادم. با حل معمای این پرونده، متهم به قتل برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار مأموران پلیس آگاهی استان خوزستان قرار گرفت.

  • ناشناس
    0 | 0

    به شما فقط شیطان میتوان گفت زن معصوم را به کنار رودخانه می بری - قاتل کثیف او به شما اعتماد می کند و شما او را می کشید شاید اگر بچه هم داشت روزی همین بلا را سرش می آوردی.

ارسال نظر

عناوین بیشتر