کد خبر 86800
A

عضو شورای اسلامی شهر کرج با انتقاد از نحوه طرح جمع آوری و ساماندهی تابلوهای اصناف گفت: اقدام نابجا و غیراصولی ماموران شهرداری منطقه سه کرج، یک مغازه را در فردیس به آتش کشاند.

میرابراهیم صدیق روز یکشنبه در نشست شورای شهر که با حضور علی ترکاشوند شهردار کرج برگزار شد افزود: این حادثه اواخر هفته گذشته رخ داد که یک باب آتلیه عکس به طور کامل در آتش سوخت. وی اظهار کرد: شهرداری برای پایین آوردن تابلو اصناف باید تدابیر لازم را بیاندیشد چرا که اصناف تابع قانون است و برای انجام این کار می بایست قبل از هر اقدامی با اتحادیه نامه نگاری شود نه اینکه در ساعت و زمان غیر معقول اقدام به جمع آوری تابلوها شود. صدیق گفت: شهرداری نباید خودش با اصناف درگیر شود. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، حمید کریمی رییس اتاق اصناف استان البرز نیز در این زمینه به خبرنگار ایرنا گفت: حادثه آتش سوزی در یک آتلیه به دنبال آن به وقوع پیوست که ماموران سد معبر شهرداری منطقه سه کرج حدود ساعت شش صبح روز پنجشنبه هفته گذشته اقدام به برش تابلو فلزی این آتلیه در فردیس می کنند که به آتش سوزی در این مکان می انجامد. وی با انتقاد از مدیریت شهری کرج اظهار داشت: اگر حضور بموقع آتش نشانان در محل نبود احتمال حریق دیگر مغازه ها نیز وجود داشت. علی ترکاشوند شهردار کرج نیز در نشست شورای اسلامی شهر گفت: برای ساماندهی تابلوهای اصناف نشست هایی با این قشر برگزار شده و قرار است این طرح با همکاری اصناف اجرا شود.

 • آیا این مملکت درست بشو است
  0 | 0

  7000 هزار موسسه مافیایی غیر قانونی هر روز در این مملکت مغازه خود را بالا می کشند و پول های مردم را جذب می کنند بدون مجوز بانک مرکزی ..و بانک مرکزی می گوید مسئولیت با امکان و شهرداری است نه با ما ولی خبری از اماکن وشهرداری و برش و پلمپ نیست.

  ....

 • ناشناس
  0 | 0

  این نوع حرکات رو به افزون هستند چون به مردم و مال مردم احترام نمی گذارند و پاسخگو نیستند، حالا بدو تا به شهرداری برسی!

ارسال نظر

عناوین بیشتر