کد خبر 822
A

دبیر انجمن صنایع لبنی با تشریح جزئیات افزایش 14 درصدی قیمت شیر خام گفت: در جلسه امروز استانداری تهران با دامداران، قیمت هر کیلوگرم شیر خام 2.8درصد چربی با بار میکروبی زیر 100 هزار، 720 تومان تعیین شد.

رضا باکری در گفتگو با مهر از تعیین قیمت 720 تومانی برای شیر خام در جلسه امروز استانداری تهران با دامداران تعیین شد و گفت: بر اساس توافقات صورت گرفته در جلسه امروز که تا لحظاتی پیش به طول انجامید، قیمت هر کیلوگرم شیر خام 2.8 درصد چربی با بار میکروبی زیر 100 هزار، 720 تومان تعیین شد.

دبیر انجمن صنایع لبنی افزود: همچنین بر اساس توافق صورت گرفته قرار بر این شد که پاداش چربی هر 0.1 درصد نیز 10 تومان تعیین شد.

وی تصریح کرد: علت به طول انجامیدن جلسه این بود که استاندار تهران از قیمت پیشنهادی دامداران برای شیر خام قانع نمی‌شد و به همین دلیل زمان زیادی از جلسه صرف توافق میان استاندار و دامداران شد.

به گفته باکری، این قیمت روز دوشنبه 4 اردیبهشت ماه در جلسه ستاد تنظیم بازار که با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری برگزار خواهد شد، باید مورد تائید نهایی قرار گیرد و پس از تصویب و ابلاغ آن، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان نرخ انواع فرآورده‌های لبنی را اصلاح خواهد کرد.

ارسال نظر

عناوین بیشتر