{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 79745

طراحی هر بنایی دارای اهمیتی فوق العاده است. برخی از خانه ها هم هستند که با طراحی دقیق از کمترین فضا بیشترین استفاده را می کنند.

طراحی هر بنایی دارای اهمیتی فوق العاده است اما برخی از خانه ها هم هستند که با طراحی دقیق از کمترین فضا بیشترین استفاده را می کنند ، باریک ترین خانه دنیا درژاپن قرار دارد. این خانه که توسط کوتا میزوشی طراحی شده است 594 فوت مربع مساحت زیربنای آن است.

ارسال نظر

 • ناشناس 100
  ۰ ۰

  با شکل گیری تفاهمنامه 1+5 سرمایه ها به سوی بورس روانه می شود . طلا به سمت رکود می رود . در این میان وضع مسکن به دلیل افزایش 200% در سنوات گذشته فعلا در کما خواهد ماند و تنها مصرف کنندگان واقعی در بازار می مانند و دلالان و بساز بفروش های غیر حرفه ای مجبور به ترک بازار هستند لذا بهای مسکن با شیب بسیار کمتر از تورم به راه خود ادامه می دهد تا قدرت خرید مردم با قیمت مسکن هماهنگ شود .

  • ناشناس
   ۰ ۰

   آفرین تحلیل بسیار منطقی 20

 • تحلیلگران اصلی مسکن
  ۰ ۰

  تحلیلگران بازار مسکن::باتوجه به تغییرات مثبتی که اخیرا" در بازار بورس به وجود آمد .لذا احتمال حرکت نقدینگی به بازار مسکن وافزایش قیمت غیر ممکن وبعید است وجهش قیمت در حوزه مسکن مطلقآ" نخواهیم داشت..... ملاحظه فرمایید دوستان این روند ادامه خواهد داشت تا قدرت خرید مسکن به خریدار برگردد وبرابری در آمدها با قیمتهای کاذب وحباب دار مسکن از بین برود