کد خبر 7349
A
در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل پارس خودرو عنوان شد؛

طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران عامل، معاونان و مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا از زحمات سعید مدنی در شرکت پارس خودرو تقدیر و روح اله صمدی مله به عنوان مدیر عامل شرکت پارس خودرو معرفی شد.

در این مراسم مدیرعامل سایپا اظهار کرد: به دلیل نبود مسائل حاشیه ای در شرکت پارس خودرو تمام برنامه های مدیریت ارشد به راحتی در این شرکت قابل اجراست. وی با اشاره به مشکلات موجود در صنعت خودروسازی، آینده این صنعت را روشن و خوب دانست و گفت: با وجود فشارهای بین‌المللی که به کشور و صنعت خودروسازی وارد می‌شود، خوشبختانه حضور خودروسازان ایرانی در بازارهای بین المللی بیشتر از گذشته است و نگرانی برای کسب بازارهای صادراتی وجود ندارد و می بایست برای افزایش صادرات برنامه‌ریزی و تلاش بیشتری کرد. مدنی توسعه محصول را یکی از برنامه های اصلی گروه خودروسازی سایپا دانست و راهکار اصلی اجرای این برنامه را اتمام پروژه های نیمه تمام و شروع پروژه‌های جدید بیان کرد و افزود: راهکارهایی جهت شروع پروژه های جدیدی اندیشیده شده که اجرای پروژه ها با سرعت بیشتری انجام شود. وی ارزش های سازمانی و اخلاقی را برای هر سازمانی بسیار ضروری دانست و افزود: منابع مالی و اقتصادی و تجهیزات در هر سازمانی قابل بهبود هستند و اگر ارزش های سازمانی در هر سازمانی رعایت شود، آن سازمان در سایه این ارزش ها رشد و تعالی داشته و با داشتن نیروی انسانی ارزش محور از منابع مالی و اقتصادی بهتر و بیشتر استفاده خواهد شد. مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به رعایت معیارهای اخلاقی و حرفه ای در کشورهای پیشرفته اظهار امیدواری کرد که شرکت پارس خودرو به دلیل داشتن زمینه پذیرش این موضوع بتواند باعث ایجاد برندی در این حوزه در صنعت خودروسازی شود. صمدی مله - مدیرعامل پارس خودرو، نیز در سخنانی صنعت خودروسازی را یکی از صنایع مهم کشور دانست که نقش به سزایی در تامین امنیت کشور دارد و بیان کرد: بر اساس استاندارد های جهانی به ازای تولید یک خودرو، دو شغل ایجاد می شود و با در نظر گرفتن 1.5 میلیون خودرو تولیدی در کشور در حدود سه میلیون شغل در کشور ایجاد می شود؛ یعنی در حدود 12 میلیون نفر از این صنعت به لحاظ مالی بهره می برند و لذا این صنعت در امنیت ملی کشور تاثیرگذار است. وی، صنعت خودروسازی را بستری مناسب برای تربیت مدیران صنعتی بیان کرد و با اشاره به شرایط حساس سیاسی افزود: در حال حاضر شاهد مقابله تمام عیار اقتصادی غرب با کشورمان هستیم و این مقابله از مقابله نظامی بسیار سخت‌تر است، بنابراین کار مسئولین بسیار سخت و مشکل است. او پارس خودرو را متمایز از سایر شرکت های خودروسازی دانست و افزود: این شرکت به دلیل داشتن دو ویژگی از سایر خودروسازان متمایز است؛ اول اینکه قدیمی ترین خودروساز داخلی است و در این صنعت کوله باری از تجربه را به همراه دارد و دوم به دلیل تولید خودروهای با کیفیت که در سه سال اخیر به صورت متوالی به عنوان با کیفیت ترین خودروساز کشور معرفی و رتبه نخست را کسب کرده است. صمدی افزود: سه موضوع اساسی توسعه محصول، تولید اقتصادی و نگاه صادراتی را در سر لوحه کاری شرکت قرار خواهیم داد و در صورتی که بتوانیم صادرات محصول داشته باشیم، قطعا تمام فاکتورهای تولید خوب از جمله کیفیت و تولید اقتصادی تامین خواهد شد.

  • مرتضی بازیاری
    0 | 0

    خجالت هم نمیکشه با این تولید های اشغالشون بهش افتخار هم میکنن

  • روح اله ریاحی
    0 | 0

    روزگارو ببین که مدیر خودروساز داخلی داره از رعایت معیارهای اخلاقی صحبت میکنه..... درشو تخته کنید یا بدید به کره ای ها ..... اونوقت میبینید همه راضی خواهند برد......

ارسال نظر

عناوین بیشتر