کد خبر 7313
A

دبیر انجمن خودروسازان ایران از اقدام نکردن سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان برای ابلاغ قیمت‌های جدید برخی محصولات پارس خودرو انتقاد کرد.

احمد نعمت‌بخش اظهار کرد: شرکت پارس خودرو از بیستم اردیبهشت ماه امسال در مکاتباتی با سازمان حمایت درخواست افزایش قیمت برخی محصولاتش را ارسال کرد. وی ادامه داد: در نهایت در جلسه کمیته قیمت‌گذاری خودرو در 25 مرداد ماه به دلیل وجود نقص در برخی اطلاعات شرکت پارس خودرو، این کمیته موافقت کرد که در تاریخ 28 مرداد شرکت پارس خودرو این اطلاعات را ارائه و پس از آن قیمت‌های جدید برخی محصولات این شرکت اعلام و ابلاغ شود. دبیر انجمن خودروسازان ایران افزود: در این شرایط با وجود گذشت حدود یک ماه از آن زمان تاکنون این وعده محقق نشده و سازمان حمایت از ابلاغ قیمت‌های جدید برخی محصولات پارس خودرو خودداری کرده است. وی اظهار کرد: در حال حاضر تولید برخی محصولات شرکت پارس خودرو از جمله وانت پیکاپ و تندر90 با قیمت‌های فعلی ضررده شده است و از آن سو نیز با وجود اعلام قیمت‌های جدید خودروهای تیانا و قشقایی از سوی این شرکت، این قیمتها هنوز در سامانه 124 ثبت و اعلام رسمی نشده است. نعمت‌بخش تصریح کرد: ‌با توجه به فاصله چندین میلیون تومانی قیمت‌های رسمی این خودروها با نرخ‌های بازار، ضروری است که هرچه زودتر قیمت‌های جدید اعلام شود تا دست دلالان و واسطه‌ها از این بازار کوتاه و اختلاف قیمت کارخانه و بازار به حداقل برسد.

 • ناشناس
  0 | 0

  برای چی گرون می کنید. ال نود که دیگه تحریم نشده

 • آشنا
  0 | 0

  با اعلام این خبر یعنی ورود شکوک کاذب به بازار خدا وکیلی به فکر مردم باشید اخه گرونی تا کجا ادامه دارد

 • ناشناس
  0 | 0

  سزای گران فروش نخریدندست!
  قابل پیش بینی است با نخریدن اتومیبیل های گران ایرانی:
  1- حفظ جان خود و دیگران
  2- حفظ مال و پول خود
  3- جلوگیری از آلودگی هوا
  4- وادارکردن دولت برای نگرفتن باج تحت عنوان عوارض- از تولید ملی!
  5- افزایش کیفیت اتومبیل
  قابل به ذکرست با نخریدن اتومبیلهای گران ایرانی و البته وارادتیع شاید کمی از رفاهمان موقتا کم شود ولی در آینده به نفع همه است

ارسال نظر

عناوین بیشتر