کد خبر 66759
A

دقایقی پیش شاخص بورس به ارتفاع 76 هزار واحد بازگشت.

در جریان معاملات امروز بازار سرمایه، دقایی پیش با رشد 63 واحدی، شاخص بورس به ارتفاع 76 هزار و 10 واحد بازگشت. همچنین تا این لحظه از معاملات بازار سهام تعداد 73 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 19 میلیارد تومان در 6 هزار نوبت دادوستد شده است و نمادهای معاملاتی شفارس، والبر، غبشهر و خساپا بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشته اند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، دماسنج بورس پس از 8 روز روند افزایشی، نزول 760 واحدی را در دو روز گذشته به خود دید.

 • ناشناس
  0 | 0

  خیلی ذوقزده نشید جان نثاران بورس !!! اگر کمی بیشتر تامل میکردید میدیدید که نمودار شاخص دوباره نزولی شده !!!

  • علی
   0 | 0

   شما چه بخواهید و چه نخواهید بورس در حال رشد و صعود است.

 • ناشناس
  0 | 0

  زیادذوقزده واحساساتی نشید دوباره نزولی شد وبرگشت به کانال 75000 واحد !!!!

 • ناشناس
  0 | 0

  رئیس کمیته نفت و گاز کمیسیون انرژی مجلس از گران شدن بنزین در سال آینده خبر داد
  قیمت بنزین آزاد 50 درصد گران می‌شود!

  رئیس کمیته نفت و گاز کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به افزایش قیمت بنزین آزاد در سال 94 اعلام کرد: پیش‌بینی می‌شود دولت قیمت بنزین آزاد را در سال آینده میانگین 50 درصد افزایش دهد.
  قیمت بنزین آزاد 50 درصد گران می‌شود!

  اقتصاد ایران آنلاین: نادر فریدونی در خصوص روند افزایش قیمت بنزین سهمیه‌ای اعلام کرد: البته نمایندگان مجلس خواستار تثبیت قیمت بنزین سهمیه‌ای لیتری 700 تومان هستند.


  عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: البته می‌دانیم میانگین قیمت بنزین در سایر کشورها سه برابر قیمت بنزین آزاد در ایران است و برای همین و به منظور رونق بخشیدن به مصالح اقتصادی و پروژه های زیر بنایی نیازمند آن هستیم که قیمت بنزین و سایر حامل های انرژی در کشور افزایش یابد.


  وی در گفت و گو با میزان ادامه داد: اما از سویی دیگر افزایش قیمت حامل های انرژی موجب خواهد شد که قشر آسیب پذیر و متوسط جامعه آسیب های جدی ببیند از همین رو دولت و مجلس باید در کنار افزایش قیمت حامل های انرژی نسبت به تثبیت قیمت کالاهای اساسی افدام عاجلی کنند.


  نماینده مردم فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند، نماینده مردم فیروزآباد، با بیان این مطلب که فراهم نبودن زیر ساخت‌ها در کنار افزایش قیمت‌ها، مشکلات متعددی را رقم می‌زند، گفت: تورم موجود در جامعه به خودی خود مشکلات عدیده‌ای را برای کشور فراهم کرده که افزایش حامل‌های انرژی نیز آن را تشدید می‌کند.


  عضو کمیسیون انرژی مجلس، با تأکید بر اینکه افزایش حامل‌های انرژی باید با توسعه زیر‌ساخت‌های لازم همراه باشد، گفت: جامعه توان افزایش قیمت حامل های انرژی را ندارد.


  فریدونی، ادامه داد: هرگونه افزایش قیمت در حامل‌های انرژی و بویژه سوخت گازوئیل می‌تواند باعث بالا رفتن نرخ دیگر کالاهای اساسی مردم شده که این امر آثار مخربی را در اقتصاد کشور ایجاد خواهد کرد

ارسال نظر

عناوین بیشتر