کد خبر 65873
A
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی خبر داد:

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از تشکیل یک حساب ویژه تولید برای رفع مشکل نقدینگی واحدهای تولیدی خبرداد و گفت: پیش بینی شده تا از طریق این حساب خط اعتباری در قالب ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان ایجاد شود.

حمیدرضا فولادگر با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس در روند بررسی لایحه خروج از رکود دولت، تمام تلاش خود را برای الحاق بندهایی به این لایحه برای حمایت بیشتر از تولیدکنندگان داشته‌اند، اظهارداشت: اگر مواد الحاقی به لایحه بار مالی زیادی به دولت تحمیل نکنند تصویب و در نهایت بخش عمده ای از مشکلات تولیدکنندگان بر طرف خواهد شد.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از تشکیل یک حساب ویژه تولید برای رفع مشکل نقدینگی واحدهای تولیدی خبرداد و افزود: پیش بینی شده تا از طریق این حساب خط اعتباری در قالب ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان ایجاد شود تا آنها بتوانند مشکلات مالیات، بیمه ، حقوق و مزایا و حمل و نقل و پرداخت هزینه های حامل‌های انژری خود را برطرف کنند.

وی با اشاره به اینکه البته قرار شده اگر دولت خواستار ارائه یارانه به تولیدکنندگان است 50 درصد این یارانه‌ها را در قالب این حساب ویژه در اختیار تولیدکنندگان قرار دهد، تصریح کرد: با اجرای این لایحه و موافقت دولت با الحاقیه‌ها به طور حتم حجم زیادی از مشکلات تولیدکنندگان در کمبود نقدینگی و سرمایه اولیه برطرف می‌شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، فولادگر اضافه کرد: امیدواریم پس از بررسی لایحه احکام بودجه که دو هفته‌ای طول می‌کشد لایحه خروج از رکود در دستور کار مجلس برای تصویب قرار گیرد.

 • سیدعبدالهادی عاصی علوی تفتی
  0 | 0

  سلام . خدا قوت.
  طبق مصوبه پیرو نامه شماره29028مورخ 5/5/93 با توجه به نامه شماره 34/29046مورخ20/06/93 اداره کل صنعت"معدن و تجارت استان یزد.شرکت تک گل کویر ایساتیس به بانک تجارت معرفی شدم طبق نامه شماره 38347مورخ 20/06/93 جهت جذب تسهیلات سرمایه در گردش برای راه اندازی واحد تولیدی . تاکنون مسولین بانک اقدام موثری ننموده اند . و فقط میخواهند چرخ اقتصاد ایران بچرخد...زهی خیال باطل فقط با کاغذ بازی و شعار بدون عمل.

  اگر این تسهیلات را بتوانم دریافت کنم.با توکل به خدا. و واحد تولیدی را از حالت تعطیلی در اورم..
  با تولید محصولی با کیفیت عالی میتوانم رتبه 1000 حداکثر را برای اولین نفر دریافت کنم...فقط در عمل کار براید نه فقط شعار.التماسدعا..

ارسال نظر

عناوین بیشتر