کد خبر 65846
A
مدیر عامل شرکت عمران پردیس اعلام کرد:

امکان خرید و فروش واحدهای مسکن مهر شهر جدید پردیس با طی کردن مراحلی از طریق شرکت مهیاست.

حسن ولی‌پور - مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس - درباره وضعیت خرید و فروش واحدهای مسکن مهر پردیس اظهار کرد: خریدار و فروشنده باید به شرکت عمران شهر پردیس مراجعه کنند تا خرید و فروش صورت گیرد.

وی با اشاره به این‌که در زمینه خرید و فروش دو حالت وجود دارد گفت: واحدهایی هستند که تحویل داده شده‌اند که برای خرید و فروش مراحل کوتاه‌تری را طی می کنند.

ولی‌پور ادامه داد: اما کسانی که پروژه‌هایشان تکمیل نشده مراحل طولانی‌تری را طی می‌کنند اما در نهایت امکان خرید و فروش این واحدها هم وجود دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، ساخت 13 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس واقع درشمال شرقی تهران از سال 82 آغاز شد که در حال حاضر امکان خرید و فروش این واحدها میسر است و ساخت 80 هزار واحد دیگر در فازهای سه،‌ پنج و هشت این شهر نیز از سال 91 آغاز شد که قرار است همه این واحدها تا پایان سال دیگر تکمیل و تحویل داده شوند.

در حال حاضر 83 هزار واحد مسکن مهر طی هفت پروژه در شهر جدید پردیس در حال ساخت است که به گفته مدیر عامل شرکت عمران این شهر جدید تعدادی از واحدهای مسکن مهر فاز 8 و 11 این شهر در صورت تامین امکانات زیربنایی نظیر آب، فاضلاب، برق و گاز تا پایان امسال قابلیت تحویل به متقاضیان را دارد.

 • ناشناس
  0 | 0

  یادش بخیر. احمدی نزاد مسکن مهر رو برای مردم ضعیف جامعه شروع کرد. خریدو فروششم ممنوع کرد تا دست دلالا کوتاه بشه. حالا قیمت مسکن مهر بالا رفته بماند . مسکن رو بدون ساختار زیربنایی تحویل میدن تازه خریدوفروشش آزاد شده ازین به بعد هرکی پول بیشتری بابتش بده صاحب میشه.

 • ناشناس
  0 | 0

  پس شهر پرند چی؟

 • نظری
  0 | 0

  پس اون همه وعده و وعید چی شد. شما که می گفتید ما همه چیز را درست می کنیم پس کو؟ حالا که دارین خونه های مردم را از دستشان خارج می کنید. خدا را خوش می آید. اینجوری نمی ماند ما هم خدایی داریم.

ارسال نظر

عناوین بیشتر