کد خبر 6526
A

فرمانده پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در پایان تعطیلات چند روز گذشته خبر داد.

سرهنگ جعفر محمدنژاد طی یک گفتگو، منطقه مازندران، خاطرنشان کرد: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور در روزهای پایانی تعطیلات چند روز گذشته، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای پر تردد استان اجرا شده است.

وی با بیان این‌که در محور کرج - چالوس، تردد انواع تریلی و کامیون ممنوع است، توضیح داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز شنبه 11 شهریور از میدان کرج به سمت چالوس ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 امروز، شنبه 11 شهریور به سمت کرج به صورت یک طرفه انجام خواهد شد.

محمدنژاد تصریح کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 امروز، 11 شهریور از انتهای بلوار کریتون به سمت آب اسک در جاده هراز ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:30 دقیقه تا ساعت 24 از آب اسک به سمت رودهن به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: تردد تمامی تریلی‌ها به استثنای تریلی‌های حامل مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 صبح روز شنبه، 11 شهریور تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه 12 شهریور از تهران به سوی قائمشهر و بالعکس در جاده فیروزکوه ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران یادآور شد: تردد موتور سیکلت تا ساعت 24 روز شنبه 11شهریور از محور کندوان(کرج-چالوس) هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ محمدنژاد اظهار کرد: به هموطنان توصیه می شود با توجه به پایان یافتن تعطیلات 5 روزه در تهران و دور برگشت سفر به سوی تهران با صبر و به دور از شتاب بر سفر خود مدیریت داشته باشند. در صورت خستگی به رانندگان توصیه می‌شود استراحت کنند و با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از عجله کردن در حین رانندگی پرهیز کنند.

ارسال نظر

عناوین بیشتر