کد خبر 56992
A

معاون فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا از بازگرداندن مابه‌التفاوت قیمت کاهش یافته و قیمت قبلی محصولات پر تیراژ این شرکت به خریداران خبر داد.

محمدعلی قادری، اظهار کرد: شورای رقابت قیمت دو محصول پراید و تیبا را نسبت به قیمت‌های اعلامی پیشین کاهش داده است. وی با اشاره به اینکه قیمت جدید خودروهای داخلی تیرماه امسال از سوی شورای رقابت ابلاغ شد، خاطرنشان کرد: البته سایپا تا پایان تیر ماه محصولات خود را با قیمت‌های سال گذشته به مشتریان عرضه کرد. معاون فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: مردادماه نیز به واسطه ابهامات ایجاد شده در قیمت‌های اعلامی از سوی شورای رقابت، تعهدات جدید نگاه داشته شد و به زودی بخشنامه جدید با قیمت‌های کاهش یافته اعلامی از سوی شورای رقابت به نمایندگی‌های فروش ابلاغ و خودروهای مربوطه به مشتریان تحویل خواهد شد. وی تصریح کرد: تعدادی از محصولات نیز در این مدت به صورت فروش فوری به خریداران عرضه شده که در این موارد مابه‌التفاوت قیمت کاهش یافته و قیمت قبلی محصولات به خریداران عودت داده خواهد شد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، رییس شورای رقابت از کاهش قیمت سه درصدی چهار محصول پرتیراژ سمند، پژو 405، پراید و تیبا خبر داده است.

  • ناشناس
    0 | 0

    لطفا شعار ندهید.دوسال پیش یک پراید خریدیم از سایپا و سود تاخیر تحویل خودرو700توپن شد ولی هنوز نتونستیم از سایپا یک ریال بگیریم

ارسال نظر

عناوین بیشتر