کد خبر 56981
A
پیش‌بینی سکاندار مسکن تهران درباره قیمت خانه

مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان تهران گفت: انتظار افزایش قیمت مسکن خارج از میزان رشد و تورم در جامعه را نداریم و افزایش قیمت در بازار مسکن تا پایان سال بین 25 تا 30 درصد خواهد بود و این میزان همگام با تورم پیش خواهد رفت.

فریبرز واحدی درباره وضعیت بازار مسکن اظهار کرد: در بازار مسکن مولفه‌های زیادی تاثیرگذار هستند که قدرت خرید مردم، میزان تسهیلات بانکی از جمله مهم‌ترین این عوامل به شمار می‌روند. وی افزود: بحث تورم عمومی در جامعه و وضعیت معامله‌هایی که در بازارهای رقیب با بازار مسکن مد نظر قرار دارد، همچنین بحث کاهش نرخ سود سپرده‌گذاری‌ها از مسائلی است که در این حوزه قابل توجه است. واحدی با بیان اینکه باید سود منطقی در سرمایه‌گذاری‌های بازار مسکن در نظر گرفته شود، اظهار کرد: هنوز اقدامی که بانک مرکزی در این رابطه انجام داده، در ریزش سهام‌های بازار بورس تاثیر نداشته؛ به طوری که مقداری از سرمایه‌ها از یازار مسکن به سمت بازار بورس رفته است. مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان تهران درباره بازار مسکن در سال جاری اظهار کرد: قیمت خانه از میزان تورم عمومی در جامعه بالاتر نخواهد رفت و در صورت کمک بانک مرکزی به این بخش می‌توانیم به اقتصاد کلان کشور کمک کنیم. وی با بیان اینکه افزایش قیمت خانه تا پایان سال بین 25 تا 30 درصد خواهد بود، افزود: در حال حاضر دوره رکود و ثبات در بازار مسکن است و پیش‌بینی می‌شود این وضعیت تا پایان سال به همین روال پیش رود. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، واحدی با اشاره به اینکه موضوع مسکن در بسته رکود تورمی در عنوان چهارم مد نظر قرار گرفته است، تصریح کرد: در صورت همکاری بانک مرکزی، این بخش از اقتصاد از رکود خارج می‌شود چرا که یکی از مولفه‌های اصلی در بخش اقتصاد کلان، حوزه مسکن است.

 • ناشناس
  0 | 0

  پس مالیات از خونه های خالی چی شد!!!

  • ناشناس
   0 | 0

   دوستان بنده این مصاحبه ها را از ماهها قبل نگه داشته بودم تا بموقع اش آنرا در معرض قضاوت عمومی قرار بدم :

   کد مطلب: 43395
   تاریخ انتشار: چهارشنبه، 27 فروردین 1393 ساعت 10:52

   حسام عقبایی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک بر این باور است که اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها در کوتاه مدت نه تنها هیچ تاثیری بر قیمت مسکن ندارد بلکه می تواند به ثبات قیمت مسکن نیز کمک کند.
   تاثیر اجرا شدن فاز دوم هدفمندی یارانه ها در قیمت مسکن انچنان چشم گیر نخواهد بود و من به عنوان مسئولی که در این حوزه 16 سال سابقه کار دارم این نوید را به مردم می دهم که آسایش و آرامش خاطر داشته باشند و مطمئن باشند که اجرایی شدن فاز دوم هدفمندی یارانه ها تاثیری در قیمت مسکن در کوتاه مدت نخواهد داشت و از عوامل گرانی مسکن در کوتاه مدت نخواهد بود !!!


   کد مطلب: 55526
   تاریخ انتشار: جمعه، 17 مرداد 1393 ساعت 16:58
   نسخه چاپی
   ارسال به دوستان
   قلی‌خسروی :
   "تا3سال دیگرهم مسکن گران نمی‌شود"

   عضو هیت مدیره کمیسیون املاک و مستغلات ایران معتقد است: رکود فعلی در بازار مسکن تا سال 95 ادامه دارد و امسال هیچ جهشی قیمتی نخواهیم داشت.
   مصطفی قلی‌خسروی در مورد پیش‌بینی خود از بازار مسکن گفت: نه‌تنها تا پایان تابستان امسال بلکه تا پایان سال 93 هیچگونه جهش و افزایش قیمتی در بازار مسکن نداریم.!!!!

   قضاوت باخودتان :)

  • ناشناس
   0 | 0

   دوستان چنانچه به سایت .... که سایت تخصصی مسکن است مراجعه کنید به نمودار روند قیمت مسکن ازسال 89 تا 93 دست خواهید یافت که برخلاف تبلیغات گسترده وشبانه روزی که سعی در القاء کاهش یا ثبات قیمتها دارند ، روند قیمتها در 5 ماه اول سال 93صعودی بوده و انتظارمیرود با افزایش میزان وام خرید که بزودی ابلاغ خواهدشد این روند با شیب تندتری تداوم یابد (توضیح اینکه اطلاعات زیر شامل میانگین قیمت یک متر آپارتمان نوساز در تهران است):
   فروردین 5.59 میلیون تومان
   اردیبهشت 5.64
   خرداد 5.85
   تیر 6.20
   مرداد 6.32

 • ناشناس
  0 | 0

  این بابا انگار حالیش نیست مسکن 300 درصد اضافه شده یعنی پیش پیش تا 1400 رشدش رو کرده خاطرتان جمع قیمتها سقوط میکند و خوابای خوش شما به کابوس بدل میشود

 • ناشناس
  0 | 0

  همش 30 درصد؟ کمه نه ؟

 • ناشناس
  0 | 0

  قابل توجه متوهمین کاهش یا عدم افزایش قیمت مسکن بویژه روسای مشاورین مسکن (حضرات عقبایی وقلی جان) !!!!
  مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان تهران گفت: افزایش قیمت در بازار مسکن تا پایان سال بین 25 تا 30 درصد خواهد بود و این میزان همگام با تورم پیش خواهد رفت.
  البته این اعتراف یک مقام رسمی مسکن بود و مطئنا میزان افزایش بمراتب بیش از این ارقام خواهد بود !!!!

  • ناشناس
   0 | 0

   با دقت بخوانید اطلاعات بروز شده:

   ============ ============ ===========
   توی سمیناری که خرداد93 توسط Tehran Business School برگزار شد نظر جناب پرفسور ادیب این بود که تا دو سال مسکن رکوده. تکرار کنید... رکوده ... یه بار دیگه تکرار کنید .....رکوده .....آفرین
   ============ ============ ===========
   صاحبان خانه‌های خالی منتظر مالیات باشند
   رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اعلام اینکه صاحبان خانه‌های خالی و واحدهای بدون سکنه در برج‌ها به زودی باید مالیات بپردازند، گفت: نرخ مالیات بر واحدی که یک سال خالی است، با واحدی که سه سال خالی باشد، متفاوت خواهد بود.
   علی عسکری در گفتگو با مهر از برنامه جدی سازمان امور مالیاتی کشور برای اخذ مالیات از واحدهای خالی از سکنه و واحدهایی که در برج‌ها بدون ساکن هستند، خبرداد و گفت: برای اجرایی شدن این برنامه منتظر ابلاغ قانون هستیم.
   ============ ============ ===========
   به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، بررسی ها هم نشان می دهد توان خرید مسکن 43 درصد و توان اجاره خانه 25 درصد کم شده است. طی سال های 84 تا 91 قیمت مسکن در تهران 500 درصد رشد را تجربه کرده بود. همین جریان سبب شده تا قدرت خرید خانوارها در بازار مسکن به شدت کاهش یابد. در حال حاضر نیز پیش بینی ها نشان می دهد بازار به سمت رونق حرکت نمی کند. تکرار کنید ..... به سمت رونق حرکت نمی کند.....آفرین
   ============ ============ ============
   به گزارش دنیای اقتصاد، مصطفی قلی‌خسروی در مورد پیش‌بینی خود از بازار مسکن گفت: نه‌تنها تا پایان تابستان امسال بلکه تا پایان سال 93 هیچگونه جهش و افزایش قیمتی در بازار مسکن نداریم. تکرار کنید ..... نداریم.....آفرین
   ============ ============ ============
   سخنان رییس جمهور در بزرگترین همایش اقتصادی کشور: 21 مرداد93
   1- مهار تورم: دولت هایی بوده اند که برای یکسال یا دو سال تورم را مهار کرده اند اما بعد از دستشان خارج شده است؛ ما هم از این آسیب مصون نیستیم اگر حواسمان نباشد. دولت مصمم به مهار تورم مستمر است تا روزی که تورم را به یک رقمی برساند؛ امید و برنامه ریزی دولت این است که در سال 95 کشور شاهد تورم یک رقمی باشد. اصل این حرف، حرف درستی است که رکود خطرناک تر از تورم است؛ اما در جامعه ای که تورم نقطه به نقطه 45 درصد است و هیچ امید و روزنه ای نیست که آینده روشن تری را ببیند این کدام سرمایه گذار است که جرات کند سرمایه گذاری کند. مهار تورم در کنار سیاست های خروج از رکود ادامه خواهد داشت.
   2- بانکها:بانک ها اموال مازادی دارند که باید به فروش برسانند. بانک ها باید اموال مازادشان را به فروش برسانند و با آن فروشی که انجام می دهند نقدینگی شان بالا رود تا بتوانند تسهیلات بدهند و کار خودشان را انجام دهند. از طرف دیگر بانک های ما کار غیر بانکی می کنند؛ اگر بانک کار بانکی کند مسایل حل می شود؛ بانک ها خودشان بنگاه دار شده اند و هر پولی به دست بیاورند اول به بنگاه خودشان می روند؛ بانک باید از بنگاه داری خارج شود؛ این بر خلاف اصول بانکداری است.بانک، واسطه باشد پول های مردم را جمع کند و به عنوان تسهیلات با نرخ عادلانه، نه با نرخ کمرشکن اعطا کند.
   3- چاپ پول نداریم:اگر دست ما بی محابا درکیسه بانک مرکزی باشد و هر آن که تصمیم گرفتیم به رییس بانک مرکزی دستور دهیم تا از پایه پولی و افزایش آن استفاده کند و مشکلات ریال ما را در هر کجا که می خواهیم تامین کند، آن روزش روز قشنگی اش اما فردایش سیاه خواهد بود. چهل هزار میلیارد تومان از همین کیسه که من حس می کنم کمتر دستی است که به سمت این کیسه رفته باشد و نسوخته باشد، از بانک مسکن گرفتند و مسکن مهر ساختند؛ بیش از 80 درصد پایه پولی ما را افزایش دادند از آن روزی که خلق شد.آثار آن چه شد؟ آثار این کار تورم بالای 30 درصد و 40 درصد بود که به دنبال داشت.

   درکل تورم و افزایش قیمت کنترل میشود بویژه مسکن. املاک بانکها به بازار سرازیر میشود یعنی عرضه بیشتر و بانکها هم نباید بنگاه داری کنند (بخوانید نباید ساخت و ساز کنند و با پول ملت املاک و زمین بخرند و یا صوری املاک ساخته شده یا خریداری شده را به قیمت های بالا و قیمتهای ساختگی به هم دیگه بفروشند) درضمن باید بانکها پول های مردم را جمع کنند و در اختیار صنعت قرار بدهند.خخخخخ یعنی باید بورس رونق بگیره خخخخخخخ پس الکی دلتون را صابون نزنید.

   مسکن مرد. فاتحه
   ============ ============
   پ.ن. مع الصلوات
   =========

  • ناشناس
   0 | 0

   بهای مسکن با وام دولت افزایش خواهد یافت
   دولت باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند که تولید مسکن به هر طریق ممکن بالا برود؛ بنابراین، باید طرحی داده شود که عرضه و تقاضای مسکن متعادل شود، زیرا در غیر این صورت مشکلاتی در بازار مسکن ایجاد می‌شود و التهاب در بازار افزایش می‌یابد.
   در روزهای گذشته، وزیر مسکن اعلام کرد، ‌دیگر دولت قادر به پرداخت یارانه به مسکن نیست‌ و از این پس برای این کار یارانه‌ای از سوی دولت اختصاص نخواهد یافت؛ اما برای اینکه بتوان رکود را در این بازار از بین برد، باید‌ تسهیلات بیشتری برای خرید مسکن در اختیار متقاضیان گذارد.

   این عامل باعث شد تا وزارت مسکن، پیشنهاد ایجاد صندوق‌های پس‌انداز مسکن را بدهد و با کمک متقاضیان و بانک‌ها، اعتبار ۵۰ درصدی وام برای خرید خانه فراهم شود؛ اما این کار دولت این نگرانی را پدید آورده است که با افزایش وام مسکن، اقساط وام نیز افزایش خواهد داشت و شاید کسانی که قصد استفاده از این تسهیلات را دارند، نتوانند از عهده اقساط بانکی بر‌آیند.

   اما دولت برای رفع این موضوع نیز چاره‌ای اندیشیده و تصمیم دارد، تسهیلات داده شده را با بهره ۱۴ درصد به خریداران دهد‌ و مابقی ‌آن تا سقف ۲۲ درصد به صورت کمک دولت و در قالب یارانه به مردم داده شود تا کسانی که قصد خرید خانه دارند، بتوانند در مدت مشخصی خانه‌دار شوند.

   وزیر راه و شهر‌سازی پیشنهاد‌دهنده طرح است و رئیس بانک مرکزی نیز گویا از این کار استقبال کرده است؛ اما نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این باره سخنان متفاوتی گفته‌اند و با این گفته دولتی‌ها توافق‌نظر ندارند.

   ‌نمایندگان مجلس بر این باورند که در این صورت بهای مسکن گران خواهد شد و شاید بار دیگر بازار‌ سردرگم شود.
   همچنین علیرضا خسروی در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری‌ها با اشاره به اینکه درخواست آخوندی و سیف از رئیس جمهوری برای تأمین ۵۰ درصد قیمت مسکن از طریق وام موجب گرانی قیمت مسکن می‌شود، گفت: نمایندگان مجلس از هر طرحی که موجب حل مشکل مسکن شود، استقبال می‌کنند؛ بنابراین، من بر این باورم که بهترین راه برای حل مشکل مسکن پرداخت تسهیلات به ساخت و انتقال آن تسهیلات به نام خریدار است.

   وی ادامه داد: دولت باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند که تولید مسکن به هر طریق ممکن بالا برود؛ بنابراین، باید طرحی داده شود که عرضه و تقاضای مسکن متعادل شود، زیرا در غیر این صورت مشکلاتی در بازار مسکن ایجاد می‌شود و التهاب در بازار افزایش می‌یابد.

   خسروی افزود: نکته‌ای که در درخواست وزیر راه و شهرسازی و رئیس کل بانک مرکزی مورد تذکر نمایندگان از قبل بوده و هست این است که سود بانک‌ها بالاست و اگر متقاضیان کم‌درآمد و میان‌درآمد بخواهند بازپرداخت اقساط را انجام دهند، به مشکل می‌خورند.

   وی با اشاره به اینکه گفته شده، نرخ سود تسهیلات مسکن ۱۴ درصد باشد و دولت مابه‌التفاوت آن را به بانک‌ها پرداخت می‌کند، تصریح کرد: پرداخت مابه‌التفاوت از سوی دولت کمک خوبی برای متقاضیان مسکن خواهد بود؛ اما بر این باورم که پرداخت تسهیلات مسکن برای خرید به این شیوه که ۵۰ درصد قیمت مسکن را تأمین کند، قطعاً موجب گرانی مسکن می‌شود.

   خسروی تأکید کرد: این درخواست آخوندی و سیف در قیمت مسکن کلان‌شهر‌ها تأثیرگذار خواهد بود و واحدهای مسکونی که به دنبال مشتری هستند گران خواهند شد

 • ناشناس
  0 | 0

  گران میشه؟!!!
  اصلا خریدار هست؟

  با دقت بخوانید اطلاعات بروز شده:

  ============ ============ ===========
  توی سمیناری که خرداد93 توسط Tehran Business School برگزار شد نظر جناب پرفسور ادیب این بود که تا دو سال مسکن رکوده. تکرار کنید... رکوده ... یه بار دیگه تکرار کنید .....رکوده .....آفرین
  ============ ============ ===========
  صاحبان خانه‌های خالی منتظر مالیات باشند
  رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اعلام اینکه صاحبان خانه‌های خالی و واحدهای بدون سکنه در برج‌ها به زودی باید مالیات بپردازند، گفت: نرخ مالیات بر واحدی که یک سال خالی است، با واحدی که سه سال خالی باشد، متفاوت خواهد بود.
  علی عسکری در گفتگو با مهر از برنامه جدی سازمان امور مالیاتی کشور برای اخذ مالیات از واحدهای خالی از سکنه و واحدهایی که در برج‌ها بدون ساکن هستند، خبرداد و گفت: برای اجرایی شدن این برنامه منتظر ابلاغ قانون هستیم.
  ============ ============ ===========
  به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، بررسی ها هم نشان می دهد توان خرید مسکن 43 درصد و توان اجاره خانه 25 درصد کم شده است. طی سال های 84 تا 91 قیمت مسکن در تهران 500 درصد رشد را تجربه کرده بود. همین جریان سبب شده تا قدرت خرید خانوارها در بازار مسکن به شدت کاهش یابد. در حال حاضر نیز پیش بینی ها نشان می دهد بازار به سمت رونق حرکت نمی کند. تکرار کنید ..... به سمت رونق حرکت نمی کند.....آفرین
  ============ ============ ============
  به گزارش دنیای اقتصاد، مصطفی قلی‌خسروی در مورد پیش‌بینی خود از بازار مسکن گفت: نه‌تنها تا پایان تابستان امسال بلکه تا پایان سال 93 هیچگونه جهش و افزایش قیمتی در بازار مسکن نداریم. تکرار کنید ..... نداریم.....آفرین
  ============ ============ ============
  سخنان رییس جمهور در بزرگترین همایش اقتصادی کشور: 21 مرداد93
  1- مهار تورم: دولت هایی بوده اند که برای یکسال یا دو سال تورم را مهار کرده اند اما بعد از دستشان خارج شده است؛ ما هم از این آسیب مصون نیستیم اگر حواسمان نباشد. دولت مصمم به مهار تورم مستمر است تا روزی که تورم را به یک رقمی برساند؛ امید و برنامه ریزی دولت این است که در سال 95 کشور شاهد تورم یک رقمی باشد. اصل این حرف، حرف درستی است که رکود خطرناک تر از تورم است؛ اما در جامعه ای که تورم نقطه به نقطه 45 درصد است و هیچ امید و روزنه ای نیست که آینده روشن تری را ببیند این کدام سرمایه گذار است که جرات کند سرمایه گذاری کند. مهار تورم در کنار سیاست های خروج از رکود ادامه خواهد داشت.
  2- بانکها:بانک ها اموال مازادی دارند که باید به فروش برسانند. بانک ها باید اموال مازادشان را به فروش برسانند و با آن فروشی که انجام می دهند نقدینگی شان بالا رود تا بتوانند تسهیلات بدهند و کار خودشان را انجام دهند. از طرف دیگر بانک های ما کار غیر بانکی می کنند؛ اگر بانک کار بانکی کند مسایل حل می شود؛ بانک ها خودشان بنگاه دار شده اند و هر پولی به دست بیاورند اول به بنگاه خودشان می روند؛ بانک باید از بنگاه داری خارج شود؛ این بر خلاف اصول بانکداری است.بانک، واسطه باشد پول های مردم را جمع کند و به عنوان تسهیلات با نرخ عادلانه، نه با نرخ کمرشکن اعطا کند.
  3- چاپ پول نداریم:اگر دست ما بی محابا درکیسه بانک مرکزی باشد و هر آن که تصمیم گرفتیم به رییس بانک مرکزی دستور دهیم تا از پایه پولی و افزایش آن استفاده کند و مشکلات ریال ما را در هر کجا که می خواهیم تامین کند، آن روزش روز قشنگی اش اما فردایش سیاه خواهد بود. چهل هزار میلیارد تومان از همین کیسه که من حس می کنم کمتر دستی است که به سمت این کیسه رفته باشد و نسوخته باشد، از بانک مسکن گرفتند و مسکن مهر ساختند؛ بیش از 80 درصد پایه پولی ما را افزایش دادند از آن روزی که خلق شد.آثار آن چه شد؟ آثار این کار تورم بالای 30 درصد و 40 درصد بود که به دنبال داشت.

  درکل تورم و افزایش قیمت کنترل میشود بویژه مسکن. املاک بانکها به بازار سرازیر میشود یعنی عرضه بیشتر و بانکها هم نباید بنگاه داری کنند (بخوانید نباید ساخت و ساز کنند و با پول ملت املاک و زمین بخرند و یا صوری املاک ساخته شده یا خریداری شده را به قیمت های بالا و قیمتهای ساختگی به هم دیگه بفروشند) درضمن باید بانکها پول های مردم را جمع کنند و در اختیار صنعت قرار بدهند.خخخخخ یعنی باید بورس رونق بگیره خخخخخخخ پس الکی دلتون را صابون نزنید.

  مسکن مرد. فاتحه
  ============ ============
  پ.ن. مع الصلوات
  =========

  • ناشناس
   0 | 0

   مردک روانی

 • ناشناس
  0 | 0

  دوستان بنده این مصاحبه ها را از ماهها قبل نگه داشته بودم تا بموقع اش آنرا در معرض قضاوت عمومی قرار بدم :

  کد مطلب: 43395
  تاریخ انتشار: چهارشنبه، 27 فروردین 1393 ساعت 10:52

  حسام عقبایی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک بر این باور است که اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها در کوتاه مدت نه تنها هیچ تاثیری بر قیمت مسکن ندارد بلکه می تواند به ثبات قیمت مسکن نیز کمک کند.
  تاثیر اجرا شدن فاز دوم هدفمندی یارانه ها در قیمت مسکن انچنان چشم گیر نخواهد بود و من به عنوان مسئولی که در این حوزه 16 سال سابقه کار دارم این نوید را به مردم می دهم که آسایش و آرامش خاطر داشته باشند و مطمئن باشند که اجرایی شدن فاز دوم هدفمندی یارانه ها تاثیری در قیمت مسکن در کوتاه مدت نخواهد داشت و از عوامل گرانی مسکن در کوتاه مدت نخواهد بود !!!


  کد مطلب: 55526
  تاریخ انتشار: جمعه، 17 مرداد 1393 ساعت 16:58
  نسخه چاپی
  ارسال به دوستان
  قلی‌خسروی :
  "تا3سال دیگرهم مسکن گران نمی‌شود"

  عضو هیت مدیره کمیسیون املاک و مستغلات ایران معتقد است: رکود فعلی در بازار مسکن تا سال 95 ادامه دارد و امسال هیچ جهشی قیمتی نخواهیم داشت.
  مصطفی قلی‌خسروی در مورد پیش‌بینی خود از بازار مسکن گفت: نه‌تنها تا پایان تابستان امسال بلکه تا پایان سال 93 هیچگونه جهش و افزایش قیمتی در بازار مسکن نداریم.!!!!

  قضاوت باخودتان :)

 • ناشناس
  0 | 0

  به همین خیال باش

 • ناشناس
  0 | 0

  در سمیتاری که 1000 سال پیش در School برگزار شد ....

  کجایی آقای تهران ..... رکوده؟

 • ناشناس
  0 | 0

  در سمیتاری که 1000 سال پیش در School برگزار شد ....

  کجایی آقای تهران ..... رکوده؟

 • ناشناس
  0 | 0

  قابل توجه ممل و سایر دوستان بورسی :
  به فرموده حداقل 25 الی 30 درصد افزایش قیمت مسکن تا پایان سال خواهیم داشت و انوقت شماها هی بگید سود مرکب بانکی بیشتر است و پرفسور اینطوری گفته و و و ... با هزار دلیل غیر منطقی فلان میشود و بهمان میشود .
  در هر صورت زیاد زحمت بیهوده کشیدید و خودتون و ملت را خسته کردید و اسباب مزاحمت خوانندگان را فراهم نمودید و مطمئن هستم که در ادامه سمپاسی علیه مسکن خیلی پرروتر از اینها تشریف دارید و مقالات چند سطری شما چند صفحه ای خواهد شد .

 • نا شناس
  0 | 0

  بدون کار کرشنا سی در ما هشهر گران شده

 • ناشناس
  0 | 0

  ew

 • ناشناس
  0 | 0

  گرونی بیش از این به هیچ عنوان راه نداره دلیل محکم اون هم نبود قدرت خرید قشر متوسط

 • saman
  0 | 0

  رکود بابا بازار گرمی نکن خجالت بکشید

 • آپ تو دی
  0 | 0

  سخنان امروز رییس جمهور در اردبیل:

  تا پایان سال 93 تورم به زیر 20 درصد خواهد رسید

  وی افزود: من در آغاز دولت در برنامه ای که برای مردم تشریح کردم گفته بودم که تا پایان سال 92 تورم را به زیر 35 درصد خواهیم رساند که این کار انجام شد و در آغاز امسال نیز اعلام کردم که تا پایان سال 93 تورم به 25 درصد خواهد رسید و امروز در جمع شما مردم اعلام می کنم که تا پایان سال 93 تورم به زیر 20 درصد خواهد رسید.

  روحانی افزود: دولت در تمام فراز و نشیب های یک سال گذشته ثبات و آرامشی را در صحنه اقتصاد در بازار این کشور به وجود آورده است و امروز مردم نسبت به اقتصاد آینده خود می توانند امیدوار باشند.

 • ناشناس
  0 | 0

  اینطور که پیداست آقایون با هر حربه ایی میخواهند مسکن افزایش داشته باشد تا به قول خودشان رونقی شکل بگیرد ولیکن وقتی دیدند افزایش وام و کمبود منابع اثری نداره متوسل یه فال بینی و پیشگویی شده اند .تا آخر سال 30درصد ما رشد خواهیم داشت اناناس س س س

 • میم
  0 | 0

  سکه و دلار را قفل کرده اند ،خودرو هم همینطور،بورس هم راکد است ، سود بانکی روزشمار را هم از اول شهریور به 10 درصد کاهش داده اند تا همه مجبور شوند سرمایه های خود ا به سمت بازار مسکن ببرند و خانه هایی که توسط عوامل حکومتی و دولتی ساخته شده از خواب پول در آورند و به مردم بیاندازند.بحث وام و صندوق های مسکن هم یه دروغ بزرگه و هیچ محتوایی نداره غیر از تحریک مردم برای حرکت به سمت خریدمسکن.این مصاحبه هم در همین جهت انتشار پیدا کرده.درحالیکه تورم ماهیانه و پیش رو به کمتر از 15 و تورم سالیانه به کمتر از 25 و تا پایان سال به کمتر از 20 درصد می رسد از تورم 25 و 30 درصدی صحبت شده تا مردم بترسند و برای خرید هچوم ببرند.
  مواظب باشید فریب نخورید و به دام سودجویان نیافتید.

  • ناشناس
   0 | 0

   بابا تحلیل... بابا کارشناس ... راه تو را می خواند :|

  • ناشناس
   0 | 0

   میم یعنی ممل بورسی . نامهای مستعار دیگر این شکست خورده بورسی عبارتند از : روشنگر - حرف حساب - کارشناس اقتصادی با 40 سال سابقه - کارشناس پول - املاک بزرگ - وجدان - کارشناس مسکن با 30 سال سابقه و غیره ...

 • خطاب به اقای مدیر کل اداره.......
  0 | 0

  بااین حرفا وحدیثها مردم تشویق به خرید مسکن نمیشند همین الان هم قیمتها خنده داره چه برسه به 35درصد اخر سال خیلی عینک خوش بینی بچشم داری ولی مطمئن باش این یه آرزوبیشتر نیست . جنابعالی قبلا هم ازاین حرفا زدی ولی درست بالعکس شده وبازار کاملا در رکود رفته ...دیگه مردم هوشیار شدند سال 91 گذشت ودیگه تکرار شدنی نیست پس بنابرین حرفارا تکراری نزنید

  • آدم
   0 | 0

   احسنت به شما که میفهمی این اقای مدیر کل چی میگه ؟شاید خود همین اقا هم دستی تو دستهای ساخت وساز داره وگر نه 35% افزایش انهم دراین رکود وبعد از این حرف وافکار مسخره ایست

 • علی کریمی
  0 | 0

  من یک فامیل دارم تو شهرستان داره خونه میسازه ، بدبخت شد، بهش گفتم خونه تا سال 97 کاهشی خواهد بود، گوش نکرد بیجاره شد. خدا را شکر من فروختم - خدایا مخلصیم

 • ناشناس
  0 | 0

  راه خروج افزایش وام نیست ، کاهش قیمت راهکار است . این کاهش هم در واقع کاهش قیمت نیست بلکه کم کردن از پولهای بی حساب چاپ شده دولت احمدی نژاد هستش . . ارز و بورس و طلا 30% کاهش یافت . حالا نوبت مسکن هست که آن هم 30% کاش پیدا کنه تا مقوله مسکن از رکود خارج شود . آن هم نه بصورت بنیادی . چون خروج بنیادی از تورم تابع خروج تمام بخشهای اقتصادی از تورم می باشد . بیایید با خود رو راست باشیم . بانکها از کجا وام بخش مسکن را اضافه کنند . با کدام تولید پول خلق می شود ؟

ارسال نظر

عناوین بیشتر