کد خبر 43055
A

یک سایت خبری ترکیه از لغو سفر هیات پارلمانی هلند به ایران خبر داد.

به گزارش سایت خبری دنیا بولتنی ترکیه سفر هیاتی از نمایندگان مجلس هلند که توسط حزب سوسیالیست این کشور هماهنگ شده بود، لغو شد. قرار بود در این سفر تعداد زیادی از نمایندگان شرکت کنند. اعضای کمیسیون روابط خارجی مجلس هلند در اواخر ماه آوریل برنامه‌ی سفر به ایران داشتند که بنا به دلایلی این سفر لغو شد. این سایت خبری در ادامه مدعی شد: یکی از دلایل اعلام شده برای لغو این سفر وجود اختلاف دیدگاهها میان دو کشور اعلام شد . این هیات هلندی در نظر داشتند علاوه بر دیدارهای رسمی با مقامات ایرانی با نهادهای مردمی نیز دیدار کنند که به دلیل اجازه ندادن این سفر لغو شده است. حری وان بومل نماینده‌ی حزب سوسیالیست هلند در گذشته اعلام کرده بود که این سفر به مدت شش روز از 27 آوریل تا سوم ماه مه انجام خواهد شد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: در چارچوب این سفر درباره‌ی آخرین وضعیت سیاسی ایران، برنامه‌ی هسته‌ای این کشور و حقوق بشر گفت و گوهایی انجام خواهد شد.

  • ناشناس
    0 | 0

    اومدیم اسم خیابون بقل سفارت انگلیس رو گذاشتن بابی ساندز! اسم خیابون اداره حافظ منافع مصر رو گذاشتیم خالد اسلامبولی! مگه دعوا داریم؟ مگر نه اینکه سفارت ها برای برقراری روابط دوستانه با کشورهاست؟ مثل این میمونه اسم خیابون پهلوی سفارت ایران رو بذارن اسم شاه سابق یا گروه منافقین!
    بابا آمریکا تو آلمان می آد یه آلمانی الاصل رو می ذاره سفیر یا یکی که مثل بلبل فارسی حرف می زنه رو می ذاره سخنگوی مربوط به ایران وزارت خارجه..
    سیاست به این می گن...

ارسال نظر

عناوین بیشتر