کد خبر 35055
A
انتشار فهرست جدید شرایط فروش خودروهای کیا

عصرخودرو: فهرست قیمت جدید محصولات کیاموتورز شامل شرایط متنوعی برای خرید خودروها به صورت اقساطی از جمله واریز مبلغ پیش پرداخت خودرو به صورت چند مرحله ای و بدون احتساب هر گونه کارمزد اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از عصرخودرو، روابط عمومی اطلس خودرو آخرین شرایط متنوع فروش محصولات کیا موتورز را که با رویکرد تسهیل هر چه بیشتر شرایط خرید برای کلیه دوستداران و علاقه مندان به خودروهای کیاموتورز فراهم شده است را اعلام کرد. فهرست قیمت جدید شامل شرایط متنوعی برای خرید خودروها به صورت اقساطی است که از جمله می توان به واریز مبلغ پیش پرداخت خودرو به صورت چند مرحله ای و بدون احتساب هر گونه کارمزد و امکان پرداخت مابقی مبلغ خودرو به صورت نقدی و یا بهره گیری از وام تخصیصی به صورت اقساط حداکثر 30 ماهه اشاره کرد. که انتخاب هر حالت بنا به صلاحدید مشتری و پیش از موعد تحویل خودرو صورت خواهد پذیرفت. مژده دیگر اینکه خودرو سول، یکی از پر طرفدارترین محصولات کیاموتورز در سطح جهان نیز به سبد محصولات اطلس خودرو اضافه شده است که شرایط فروش آن در لیست قیمت جدید به چشم می خورد. علاقه مندان می توانند جهت مشاهده لیست قیمت و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش خودروها به عاملیتهای مجاز شرکت اطلس خودرو مراجعه کنید
 • ناشناس
  0 | 0

  ماشین بسیار خوش قیافه ای است نمی دانم چرا خانواده محترم گرامیان زودتر این خودرو را وارد نکردند
  یک مقدار سلیقه هم ادم داشته باشد بد نیست

 • saman
  0 | 0

  ببینین بگردین تو دنیا اشغال ماشغال پیدا کنین بیارن ایران . مردم بیچاره میخرن . یک ضرب مثل ایرانی . میگه (مردم از بی کسی به گربه می گن خان باجی ) چاره ای ندارن .

ارسال نظر

عناوین بیشتر