کد خبر 193
A

با گذشت دو روز از پایان تعطیلات نوروزی، بازار مسکن هنوز به طور رسمی شروع به کار نکرده است و خریداران و فروشندگان وارد بازار نشده‌اند.

به گزارش مهر، با شروع سال جدید، هنوز معاملات مسکن به شکل جدی در بنگاهها آغاز نشده است و خریداران و فروشندگان به طور رسمی کار خود را آغاز نکرده اند؛ به همین جهت قیمت خرید و فروش واحدهای مسکونی در سال جدید همچنان تغییری نکرده است.

گرچه در سالهای اخیر قیمت مسکن هر ساله با افزایش روبرو می شود اما معمولا بالا رفتن قیمتها از اواخر فصل بهار و در تابستان شروع می شود، بنابراین دو ماه ابتدایی فصل بهار از نظر قیمت خرید و فروش و اجاره تفاوت زیادی با ماههای پایانی سال قبل ندارد.

یکی از فعالان بازار مسکن در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: با گذشت دو روز از پایان تعطیلات هنوز بازار رونقی نگرفته و تعطیلات در صنف مسکن همچنان ادامه دارد که البته این روند هر ساله اتفاق می افتد.

وی افزود: با شروع هفته آینده احتمالا وضعیت تغییر می کند و فروشندگان و خریداران وارد بازار خواهند شد بنابراین فعلا قیمت ها تغییری نداشته است.

قیمت آپارتمان در برخی از محله های تهران

هم اکنون یک دستگاه آپارتمان 37 متری در مالک اشتر با پارکینگ و آسانسور به قیمت 73 میلیون تومان به فروش می رسد و برای 33 متری با انباری در خیابان امیرآباد، طبقه چهارم 76 میلیون تومان قیمت تعیین شده است.

آپارتمان 40 متری لوکس در خواجه عبدالله زیر همکف هم با قیمت 110 میلیون تومان از سوی مالک قیمت گذاری شده است و واحدی 42 متری در بریانک با انباری با قیمت 75 میلیون تومان به فروش می رسد.

واحد 42 متری دیگری در کردستان یک خوابه و با عمر یکساله هم 155 میلیون تومان قیمت گذاری شده است همچنین آپارتمان 50 متری یکخوابه طبقه سوم در قیطریه بلوار کاوه با عمر 14ساله و بدون پارکینگ با قیمت 152 میلیون تومان تومان به فروش می رسد.

47 متری نوساز در خیابان خوش با پارکینگ هر متر مربع یک میلیون و 950 هزار تومان از سوی مالک قیمت گذاری شده و 48 متری طبقه چهارم با انباری و پارکینگ به قیمت 75 میلیون تومان عرضه شده است.

ارسال نظر

عناوین بیشتر