کد خبر 1452
A

رئیس اتحادیه سراسری فروشندگان میوه و تره بار استان تهران اعلام کرد: قیمت موز در میوه فروشی‌های سطح شهر تا کیلویی 2700 تومان است. در خردادماه سال جاری موز کیلویی 1500 تا 1650 تومان در بازار به فروش خواهد رسید.

حسین مهاجران در گفتگو با مهر در خصوص کاهش قیمت گوجه فرنگی در بازار گفت: درحال حاضر قیمت گوجه فرنگی در بازار از کیلویی 2900 تومان به کیلویی 2200 تومان در میادین میوه و تره بار کاهش یافته است. وی در عین حال تصریح کرد: البته گوجه فرنگی در میوه فروشی های سطح شهر تا کیلویی 2600 تومان هم به فروش می رسد.

رئیس اتحادیه سراسری فروشندگان میوه و تره بار استان تهران اضافه کرد: تا یک هفته دیگر که گوجه دزفول و اندیمشک به بازار بیاید، قیمت گوجه فرنگی به زیر هزار تومان خواهد رسید.

وی قیمت کنونی گوجه فرنگی در بازار را واقعی ندانست و افزود: قیمت گوجه فرنگی باید در مناطق گرمسیربین 500 الی 600 تومان و در مناطق سردسیری بین 300 الی 400 تومان باشد.

مهاجران همچنین درخصوص کاهش قیمت موز در بازار گفت: هم اکنون قیمت موز از کیلویی 3200 تومان به 2400 تومان در میادین میوه و تره بار رسیده است.

وی با بیان اینکه قیمت موز در میوه فروشی‌های سطح شهر تا کیلویی 2700 تومان است، پیش بینی کرد: در خردادماه سال جاری قیمت موز کیلویی 1500 تا 1650 تومان در بازار به فروش برسد.

رئیس اتحادیه سراسری فروشندگان میوه و تره بار استان تهران درخصوص قیمت زردآلو در بازار عنوان کرد: به دلیل اینکه درحال حاضر میوه زردآلو نوبرانه است در میادین میوه و تره بار کیلویی 4500 تومان و در سطح شهر هم در حدود کیلویی 5500 تومان به فروش می رسد.

وی اضافه کرد: ظرف 15 روز آینده به دلیل افزایش عرضه زردآلو در بازار قیمت آن کاهش خواهد یافت. مهاجران همچنین درخصوص قیمت گیلاس در بازار اظهارداشت: اینها که در بازار است گیلاس نیست بلکه تلخک است!

وی با بیان اینکه درحال حاضر گیلاس به دلیل اینکه میوه نوبرانه ای است، کیلویی 4 هزار تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می شود و کیلویی 5 هزار تومان هم در میوه فروشیهای سطح شهر به دست مردم می رسد، از کاهش قیمت این میوه ظرف 10 روز آینده خبر داد.

ارسال نظر

عناوین بیشتر