کد خبر 131528
A

همه با مزایای خرید آنلاین آشنایی نسبی داریم، اما واقعا این مزیت‌ها تاثیر به سزایی در محیط اطراف ما دارند و باعث جلوگیری از مشکلات زیادی می‌شوند؟

معمولا در خرید آنلاین ما با دو دسته کلی محصولات برمی‌خوریم، دسته اول محصولات کم‌مصرف مثل لوازم دیجیتال، لوازم‌خانگی و... هستند و دسته دوم کالاهای پرمصرف و روزانه هستند مثل محصولات سوپرمارکتی و ... ، اینجا مقصود خرید آنلاین محصولات پرمصرف می باشد. بیایید موضوع را کمی شفاف‌تر کنیم: با فرض بر خرید سوپرمارکتی که شامل انواع مواد پروتئینی، لبنیات، شوینده‌ها و باقی موارد می‌شود، به طور متوسط یک خانواده معمولی هر ماه حدود 4 مرتبه (هفته‌ای 1 بار) برای خرید به سوپرمارکت مراجعه می‌کند و با در نظر گرفتن متوسط فاصله 5/1 کیلومتری هر سوپرمارکت با محل سکونت، می‌توان گفت در ماه 12 کیلومتر صرف رانندگی برای خرید می‌کنیم! حال با توجه به این رفت و آمدها و آلودگی ناشی از هر اتومبیل، می‌توان به این نتیجه رسید که هر خانواده در سال حدود50 کیلوگرم دی‌اکسیدکربن و 1کیلوگرم منواکسیدکربن فقط برای خرید سوپرمارکتی خود تولید می‌کند که آسیب‌های جبران ناپذیری بر خود و شرایط زندگی‌مان می‌گذارد و خرید آنلاین کمکی بزرگ به کم شدن این مشکلات می‌باشد. تجمیع سفارش‌های مشتریان و ارسال چندین سفارش تنها با یک اتوموبیل، باعث می‌شود مقدار زیادی از آلاینده‌های ناشی از خرید ما کمتر شود. در زمینه خرید آنلاین محصولات پرمصرف، فروشگاه‌هایی شروع به فعالیت کرده‌اند که از میان آنها سوپرمارکت اینترنتی روکولند دارای مزیت‌های بیشتری می‌باشد. روکولند با تنوع بیش از 2000 محصول و با ارسال رایگان به سراسر شهر تهران سعی می‌کند علاوه بر کمک به آلودگی هوا تجربه خریدی آسان و دلپذیز برای مخاطب ایجاد نماید. انتخاب بازه زمان ارسال و روز آن از مزایای بزرگ روکولند است و این امکان را به مشتری می دهد تا برنامه روزانه و خرید خود را کاملا مدیریت کند. محصولات در این سایت همگی تازه و با تاریخ‌های به روز می باشند که به ما کمک می‌کند بتوانیم محصولاتی نظیر گوشت و مرغ و ماهی تازه را در کنار میوه و سبزیجات و حتی محصولات لبنی در اختیار داشته باشیم. از دیگر مزایای روکولند، گارانتی کیفیت محصول می‌باشد، که شامل بازگشت وجه یا تعویض محصول در صورت عدم رضایت مشتری از نوع بسته‌بندی محصول یا ایرادی در قیمت و کیفیت می‌باشد. همه این خدمات تجربه خرید متفاوتی را برای برای مشتری رقم خواهد زد؛ و با فراگیر شدن خریدهای آنلاین، مخصوصا محصولات پر‌مصرف، کمک به حفظ محیط زندگی خود می‌کنیم و از زمان استفاده بهتری می‌بریم.

WWW.ROCOLAND.COM

  • فرزاد صالح
    0 | 0

    چه جالب آفرین به این ایده ! توی این زمینه خیلی وقته که سایتهای مختلفی در زمینه سوپرمارکت اینترنتی فعالیت می کنند الان در شهرستانها هم سایتهای زیادی وارد این عرصه شدن توی تهران من می دونم که سایتهایی مثل http;//chare.ir ویا http:/final.ir یا http://021021.ir خیلی وقته فعالیت می کنند و البته امروز هم چشممون به جمال http://rocoland.com هم روشن شد ضمن آرزوی موفقیت برای همشون امیدوارم فقط در ارائه ی خدمات با کیفیت ثابت قدم باشن و در این زمینه با گذر زمان شاهد افت کیفیت در ارائه خدمات نباشیم

ارسال نظر

عناوین بیشتر