{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 120763

عرضه رسمی پرچم‌داران گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج سامسونگ از هفته گذشته آغاز شده است و این یعنی آنکه وب‌سایت‌های فناوری فرصت آن را به دست خواهند آورد تا این محصولات را در معرض آزمایش‌های مختلف قرار دهند.

بدون شک یکی از اصلی‌ترین معیارهای سنجش کیفیت یک گوشی هوشمند، میزان تعمیر پذیری و دسترسی بدون مشکل سرویس‌کاران به قطعات داخلی آن‌ها است. در همین رابطه به تازگی کارشناسان iFixit نیز فرصت آن را به دست آورده‌اند تا با کالبدشکافی گلکسی اس 7 اج این معیار در پرچم‌دار جدید سامسونگ بسنجند.

کالبدشکافی گلکسی اس 7 اج سامسونگ

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارنت، به اذعان کارشناسان iFixit ، گلکسی اس 7 اج هیچ پیچی در روی بدنه خود نداشته و تمامی قطعات آن حالا در برابر آب مقاوم هستند به این ترتیب نه‌تنها باز کردن آن دشوار است بلکه اختلال در چینش قطعات می‌تواند ضدآب بودن دستگاه را از بین ببرد.

کالبدشکافی گلکسی اس 7 اج سامسونگ

علاوه بر این جدیدترین نوآوری که پس از شکافتن سینه گلکسی اس 7 نظر شما را جلب خواهد کرد، به کار گیری سیستم خنک‌کننده مایع آن است. در هر حال iFixit بر این عقیده بوده که تعمیر گلکسی اس 7 اج به دلایلی از قبیل خروج مشکل نمایشگر که توسط عایقی سراسری عجین شده با قاب اصلی است و یا حتی تعویض دردسرساز درگاه USB بسیار سخت بوده از این رو در بخش میزان تعمیر پذیری به گوشی مورد بحث نمره 3 از 10 را داده است.

کالبدشکافی گلکسی اس 7 اج سامسونگ

کالبدشکافی گلکسی اس 7 اج سامسونگ

ارسال نظر